Termíny seminářů a kurzů:


POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pondělí 23. září 2013

12.10.2013 rodinné-systemické konstelace Ostrava
Rodinné konstelace se zabývají prací s našimi systémy kořenů. Našim přístupem k nim a k životu vůbec. Tyto kořeny (naše rodinné systémy) ovlivňují všechny oblasti našeho života - vztahy k našim dětem, partnerské vztahy, naši práci, zdraví a mnoho dalších oblastí.

Každý z nás vychází z určitého rodinného systému, který má svůj řád. Ten není možné uvidět a často mu ani nerozumíme. Přesto ovlivňuje všechny členy rodinného systému. V práci s rodinnými - systemickými konstelacemi jsou tyto skryté síly, které sahají do několika generací našich předků, ukázány a zpracovávány. Tento proces nám pomáhá uvědomit si důležitost jednotlivých členů systému, dát jim patřičnou vážnost a místo. Díky pochopení těchto skrytých souvislostí přestáváme nevědomky opakovat osudy a chyby našich předků.
Postup pro stavění konstelace: Pro stavění rodinné systemické konstelace potřebujeme znát skutečnosti týkající se vašeho rodinného systému do 2-3 generace nazpět.

Důležitá fakta jsou: předčasná nebo tragická úmrtí, úmrtí malých dětí, úmrtí při porodu, potraty, sebevraždy, rozvody, bývalí partneři a první láska, emigrace, vyloučení z rodiny, vážné nemoci, ztráty majetku, spáchaný zločin, knězi a jeptišky, užitek z neštěstí druhých či jakýkoli neobvyklý osud.

Zájemce o postavení konstelace sdělí průvodci (terapeutovi) svoji zakázku, která může být jakákoli: partnerství, problémové dítě, nemoc, vztahy s rodiči, finanční problémy... apod. Terapeut na základě této zakázky a poznatků o faktech klientova rodinného systému postaví systém, který je pro klienta léčivý. Terapeut následně se zástupci pracuje směrem k harmonii celého systému; práce s rodinnou konstelací směřuje k tomu, aby se zástupci v konstelacích cítili "dobře" a našli si své správné místo. 

Na závěr konstelace klient do konstelace vstoupí - vymění se se svým zástupcem procítí své místo v harmonizovaném rodinném systému. Klient může díky konstelaci porozumět širším vlivům, které v rodinném systému působí a změnit tak pohled na svůj život a vztahy ke svým blízkým.


Konstelace vede Nikola Carić

Cena: 350,- Kč

Přihlásit se na kurz můžete 
ZDE

Místo konání Ostrava: SALON SYRINGA, Bystřinova 96/1,  Ostrava - Hrabůvka 
(u tramvajové zastávky Moravská, vedle Soukromého šestiletého gymnázia) 


Kurzzačíná vždy od 9 hodin, ukončení je plánováno na cca 17 hodinu. Při menším počtu účastníků je možno, že kurz bude kratší, při velkém počtu
 (max. 10) naopak delší.


Účastníci kurzu si sebou donesou:
- nápoje a občerstvení na dobu konání semináře (je možno si objednat oběd z nedaleké restaurace),  na místě si můžete také uvařit kávu či čaj
- přezůvky
- pohodlné oblečení (převléknout se můžete přímo v centru)
- deky, karimatky na sezení popř. polštář

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ:

Po odeslání Vaší závazné přihlášky, Vás budeme informovat o obsazenosti kurzu a budou Vám zaslány podklady k platbě. 

Prosím, neposílejte peníze bez předchozí domluvy.

Není-li Vaše účast potvrzena platbou do 5dnů od rezervace, je místo na kurzu nabízeno jako neobsazené a volné pro další zájemce. 

Tímto systémem chceme dosáhnout, aby nebyly zbytečně blokována místa na kurzu vážným zájemcům. Rezervujte si tak své místo prosím včas. 

V případě nekonání kurzu ze strany lektora, Vám bude celá částka neprodleně vrácena na Vámi uvedený účet či adresu složenkou. 

V případě Vaší neúčasti kurzovné nevracíme, můžete však za sebe poslat náhradníka. 

1 komentář:

  1. Sandři!!
    Naprosto skvělé!!
    Celý den jsem se dnes těšila, jak si přečtu výklad na tento týden a přemýšlela, že Vám napíšu e-mail, zda mi neporadíte někoho spolehlivého kdo dělá konstelace v Ostravě!!
    Dlouho jsem o tomto kroku přemýšlela (trochu se bála, trochu váhala), pročítala www.stránky konstelací i knihu kde tomu byla věnována kapitola. Vyhlídla jsem si slečnu co to v OV dělala, ale bohužel když jsem se chtěla přihlásit - už stránky neexistovaly. Trochu jsem váhala a začla hledat znovu - našla a objednala na srpenovou konstelaci jako spoluúčastník (bez stavění vl. konst.) - nevyšlo to( termín již byl plný). Dál jsem o tom více přečetla a přihlásila na září už na stavění vl. konstelace - opět to nevyšlo (pro nemoc vedoucí konst.). Tak jsem si říkla, proč to opět nevyšlo? Proč mám počkat? Byla jsem přesvědčena, že pravý čas na tuto terapii už uzrál a jsem připravena to podstoupit (navíc jsem si nechala namíchat bachovky a začla je brát 14dní před). Bachovky zabraly skvěle!! A na konstelace u Vašeho manžela jsem se právě přihlásila!!! Moc, moc děkuji za ten skvělý dárek Vám i mým ochráncům co to tak skvěle načasovali!! Děkuji Žaneta

    OdpovědětSmazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra