Termíny seminářů a kurzů:


POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 26. září 2012

Vnitřní kompas
Mám potřebu v posledních dnech sdílet s Vámi a také si s Vámi povídat a ukázat Vám svůj úhel pohledu na to, co se okolo nás děje.

Ať již navštívím četné stránky na FB, kde je samozřejmě spousta príma lidí, kteří nás láskyplně zaplavují různými motty a citáty…tak stejně je nepřeberné množství stránek, kde nám nabízejí svou odbornou pomoc s naší Duší.

Tohle všechno je moc fajn, ale mám pocit, že toho je poslední dobou nějak moc. Z jedné strany mne hladí, kolik je okolo nás probuzených nových Duši, kolik lidí se probudilo a začalo se zajímat o to, že mají svou Duši.. Ale všechno krásné má i druhou stranu mince.

Objevuje se okolo nás lidé, kteří nám chtějí „radit a pomáhat“, né však všichni mají čistý záměr a dělají svou službu s láskou. Proto vlastně úkolem tohoto článku je Vám říci, abyste si pečlivě vybírali ty, kterým se svěříte do péče.

Nejlepším kompasem je Vaše srdce… Určitě Vás teď napadá, jak se na tento kompas naladit…? Určitě k Vám přišla myšlenka, že byste potřebovali pomoci v téhle a této oblasti…tak usednete za PC či notebook a dáte se do vyhledávání. Naleznete jistě spoustu odkazů. A teď je na Vás, jak s těmi informacemi naložíte…

A tady právě přichází čas Vašeho zlatého kompasu.

Prohlédněte si stránky toho člověka, co bylo první, co Vás napadlo? Jak na Vás působí jeho stránky, co jste cítili při jejich otevření? Nejste si jistí? Tak vytočte telefon, toho člověka a promluvte si s ním chvíli… A zase se nadechněte. Jak ten člověk na Vás působil? Byl Vám sympatický? Nebo naopak máte smíšené pocity? Nebo nevíte, co si myslet?

A tohle jsou právě ty nejdůležitější maličkosti…na které je třeba brát zřetel, dle kterých se rozhodovat, dle kterých se řídit.

Jistě může přijít i od Vašeho kamaráda, či někoho blízkého doporučení na nějakého terapeuta apod. Zde bych opět ráda připomněla, že to, co vyhovuje jednomu, nemusí druhému. I zde použijte svého láskyplného kompasu a dovolte si procítit toho člověka, jak působí na Vás. Jaký máte z něj vy pocit?

To, co cítíte vy…a jak vnímáte určitou situaci – to je to nejdůležitější!!!
To je to něco, čím byste se měli řídit a čím byste měli „měřit“.

Proto měřte dobře, láskyplně....a hlavně s ohledem na Vás samotné   

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra