Termíny seminářů a kurzů:


POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pátek 5. srpna 2011

Lidé, kteří chodí na kurzy osobního rozvoje...


Proč lidé chodí na kurzy osobního rozvoje? Na svých kurzech potkávám lidi, kteří se chtějí ve svém životě posunou dál - například muž, který proplouval svým životem a ve svých padesáti letech se učí, jak dosáhnout spokojenosti a jak dělat rozhodnutí, za kterými si stojí. Někdo potřebuje pochopit více souvislostí a naučit se říkat, co si skutečně myslí, a někomu si stačí přečíst jednu větu - např. jeden muž si přečetl článek, že kouření znemožňuje vnímavost jasnozřivých a intuitivních schopností, a ze dne na den přestal kouřit. Další muž se na kurzech učí být upřímný a vyjadřovat své skutečné pocity.

Dále na kurzy chodí lidé, kteří si chtějí rozvinout své jasnozřivé a léčitelské schopnosti, kteří si uvědomují, že mají speciální spirituální schopnosti - často neví, co si s nimi počít a jak své spirituální napojení spojit s běžným životem. Jsou to často rození léčitelé, kteří mají velmi jemnou energii a pouhé jejich slova působí léčivě. Dále se setkávám s lidmi, kteří cítí volání, že mají být učiteli, terapeuty a novodobí léčitelé. Dále se setkávám s učitelkami, které pracují s malými dětmi, a ty se učí vymezit své hranice. Jsem ráda, že víc a víc rodičů, prarodičů a učitelů skutečně naslouchá dětem, a uvědomují si, že se od nich toho mohou spoustu naučit, a že pokud chtějí něco naučit své dítě, musí to nejprve zvládnout sami.

Závislost na kávě a čokoládě
Naším tělem proudí životní energie. Pokud se něčeho bojíme (je to lidské), často začneme potlačovat emoce a životní energie námi proudí pouze částečně. Všimla jsem si, jak požití kávy nebo čokolády podněcuje proud energie v těle, což jinak přirozeně provádějí emoce. Pokud bychom byli plně spojeni se svými emocemi, vyjadřovali je a žili podle nich, nebránili bychom se každodenním drobným impulzům a měli pro svůj život dostatek energie. Tím, že jsme si odvykli žít v souladu s denními emocemi, a také děláme spoustu nepodstatných úkonů (například přehnaná kontrola), potřebujeme chemickou podporu v podobě kávy nebo čokolády. Píši to proto, že můžeme více vnímat skutečné impulzy těla a pak máme na výběr, jestli si dáme kávu (čokoládu) nebo jestli si odpočineme, změníme pojetí sebe, řekneme svému nadřízenému věci upřímně nebo přestaneme se sebou bojovat a už se s tím smíříme.

Nepříjemné zážitky 
Pokud jste ještě nepřijali zodpovědnost za svou minulost, pokud jste stále (často v podvědomí) na někoho nazlobení a neumíte mu odpustit, budete STÁLE potkávat člověka, který vám bude podvědomě zastupovat tohoto člověka z minulosti, a vám jeho jednání připraví velmi nepříjemné pocity, i když k vám bude velmi milý. Tento člověk podvědomě vnímá vaše zranění, bolest a všechny neuvolněné pocity, a má vám podvědomě potřebu "pomáhat" a rozhodovat za vás, jako to dělal člověk z vaší minulosti. Poznáte to tak, že jeho péče je vám nepříjemná. Čím více "budete zaplňovat svůj prostor", tím méně se budete "stahovat do sebe", a tím více si budete rozhodovat o svém životě.

Letní slunovrat
Blíží se období letního slunovratu. Je to období, kdy si můžete uvědomit, jestli je váš život v rovnováze. Příliš pracujete nebo příliš lenošíte? Čemu se vyhýbáte? Toto období je vhodné k pohledu na to, co se vám na sobě nelíbí a abyste čelili svým stinným stránkám. Co je potřeba "nechat odejít", abyste mohli do života nechat vejít něco nového? Čemu je potřeba čelit? Co si nechcete připustit? Možná v sobě odkryjete dávné zranění, díky němuž stále setrváváte ve fázi "utíkání" a které generuje váš způsob chování, které ostatní odpuzuje. Může to být hluboké odmítnutí, které si v sobě nesete. Nebojte se na něj podívat. Každý v sobě máme část, která toto zranění umí vnímat, pečovat o něj a léčit jej. Pokud se ještě nechcete pohnout v životě, vyčkejte. Pokud se chcete posunout, období letního slunovratu vám velmi napomůže. Hodně štěstí!
zdroj: velice se omlouvám, ale někde se mi zatoulala poznámka, kdo tento článek napsal. Omlouvám se tímto autorovi. Tento článek jsem nepsala já. Pokud autor tento článek najde, nechť mě kontaktuje a já velmi ráda doplním, děkuji

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra