Termíny seminářů a kurzů:


POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pátek 15. dubna 2011

Poděkování životuChtěla bych poděkovat vesmíru za to, jak nádherný život žiji. Chtěla bych poděkovat všem, které jsem ve svém životě mohla potkat.. Děkuji i těm, kvůli kterým jsem plakala, protože jsem zjistila, že jsem jiná. I když jsem byla spíše vždy považována za blázna a také jsem slýchala to, že nejsem normální, tak i za to děkuji. Časem jsem díky těmto slovem objevila svou úžasnou jedinečnost. Každé zakopnutí  i svůj přešlap v životě je součásti mne.  A s láskou těmto svým přešlapům žehnám, protože jen díky ním jsem měla možnost růst.
Díky všem těmto zkušenostem, jsem mohla dorůst až zde...do dnešního dne a vytvořit to, na co jsem pyšná, co mne naplňuje. Láska ke všem ostatním i k tomu, co v životě mám a co mne naplňuje. Děkuji životu za každý další den, který mi přinese a s láskou mu žehnám, že mohu malovat obrázky, věnovat se lidem, dokonce mi i podařilo otevřít poradnu Bachových esencí a v neposlední řadě děkuji, že se stále mohu věnovat své Duši. Nejdůležitější pro mne je, že všemu co dělám věřím...a dělám věci s láskou.

Žehnám s láskou všemu, co mne obklopuje..všemu co mi do života přijde.
Děkuji za to milý vesmíre.

Měla jsem potřebu Vám toto sdělit.
S láskou

1 komentář:

  1. Sandri, zo srdca ti prajem ten nádherný pocit ♥ a ešte aj tak sebecky :-), lebo sa neskutočne krásne šíri vôkol teba. Peknú jar. Vk

    OdpovědětSmazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra