Termíny seminářů a kurzů:


POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 8. května 2011

Křídla

Tohle zamyšlení věnuji všem, kdo jen sní o svých tužbách a přáních, ale nemají odvahu si svá přání plnit...

Impuls na tenhle příspěvek jsem dostala od jedné báječné ženy, která se nebála a ten velký krok udělala. Nebudu tady vypisovat její příběh, nevím jestli by to chtěla...ale dovolím si ten svůj maličký.
Dlouho jsem si připadala velmi nevyužitá, že opravdu jen žiju proto, abych vydělala peníze, zaplatila účty a nakrmila rodinu. Začalo mi vrtat hlavou, jak to že lidé mají tolik zálib, tolik koníčků a pročpak by tohle nemohlo jít u mě.
Začala jsem přemýšlet..co by mne bavilo, co by mne naplňovalo. Přišly ke mě informace z vesmíru, myšlenky a vize si začaly v mé hlavě nalézat místo, byly to naprosto odvážné kousky, ze kterých se mi až zastavoval dech. Tenhle impuls ke mě dorazil po shlédnutí filmu Miluj svůj život od Louisy L. Hay.

Najednou jsem zjistila, že to je to po čem toužím - dodnes mi vrtá hlavou, jak to, že jsem na to nepřišla už dřív, když je to vlastně tak jasné, natolik zřejmé... začala jsem malovat a hodně, svůj čas jsem také začala věnovat čtením knih, dále nějaký ten čas věnuji tomuto blogu, v neposlední řadě jsem si vyřídila ŽL, začala pořádat kurzy (mimochodem včera se uskutečnil můj první ve skupině a mám z něj opravdu krásný pocit), pracuji na eshopu a sním o tom, že odejdu z práce... Nebála jsem se a udělala jsem si kurz Bachovy květové terapie, pořídila jsem si kufr s Bachovkama, abych mohla pomáhat všem, kdo o to stojí.. Udělala jsem si také kurz Aromaterapie... Příští víkend se chystám na homeopatické minimum - a to z toho důvodu, mám sen začít homeopatii studovat a mít svou "ordinaci".

A proto všichni kdo jste došli až sem, nebojte se snít, plňte si svá přáníčka a tužby, protože vězte, že nikdo jiný to za vás neudělá. Nikdo jiný než vy nenaplní své srdce spokojeností.

Já si svá přání plním a co vy? Ať už sníte o tom koupit si kolo a jezdit po lese, nebo nemáte odvahu zajít na kopec a zakřičet si, tak to udělejte :-) Zrovna jsem ve stádiu na ten kopec vylézt a kříčééét do okolí a ozvěnou se mi to bude vracet, ale musím vymyslet, kde takový kopec "seženu" :-)) ale určitě na něj vylezu a budu hulákat.

Jen vnitřní svoboda a láska nás může osvobodit od koloběhu všedních starostí a spoutanosti, pomůže nám nechat si narůst křídla a rozletět se do světa lásky a radosti.

2 komentáře:

  1. no jo, ale co když chci ještě rodinu a je pozdě, co s tím, občas si říkám, že jsou to jen předsudky a, že biologie se chová podle toho jen nevím jak to odblokovat. Umělé oplodnění a takové to nechci

    OdpovědětSmazat
  2. Otázka je, proč je pozdě :-) Není partner, nebo jsme na tom zdravotně již tak, že děti mít nemůžeme, nebo naše biologické hodiny již odtloukly a jsme po přechodu a nebo to nejde z jiných příčin... Důvodů proč to nemusí jít je tolik...
    Nebo to nejde proto, že svou mysl zaměstnáváme jen pokyny CHCI DÍTĚ a nemůžu na nic jiného myslet...

    OdpovědětSmazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra