Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

sobota 18. října 2014

Myslím na Vás a na to, co se kolem nás děje ♥Nemyslete si prosím, že když se všichni ostatní mají špatně, musíte s nimi také trpět. To je přesný opak toho, jak síla funguje. Vaše štěstí je pro ně léčivé.

Volám nyní anděly, aby vám pomohli, aby vám dali motivaci, čas, podporu, aby vám pomohli k organizaci, abyste věděli, co udělat dál na své cestě, abyste měli odvahu jít kupředu a především - být šťastní. Protože být šťastní vyžaduje odvahu. A je to přitom součást vašeho úkolu, vaší léčivé cesty. A já vím, že to dokážete, neboť máte kolem sebe mnoho podporujících andělů. 
Tento týden pobývejte venku bez ohledu na počasí. Pobyt venku vás pozvedne. Pomůže vám to se uvolnit. 
A pokud jste žádali o pomoc, pak ji také přijměte. Prosím, nehrajte si na oběť. Nehrajte si na to, jak jste "malí". To neslouží vám ani Bohu, ani vašemu poslání. Nastal pro vás čas zářit, vytvořit si své vlastní slunce, stát se tou hvězdou, kterou máte být a která pomůže nám všem. 

************Odstřihla jsem některé lidi v posledních dnech ze svého života, protože jen neustále hledají kde jsou a v čem nespokojení a co je všechno špatně. A protože stejné přitahuje stejné, tak jsou obklopeni a obklopují se stejně smyšlejícími lidmi... A já jsem si řekla, že u toho nebudu, že u toho nechci být...že u toho nemusím být ♥

Myslete také na to, že NEmusíte ♥♥♥
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra