Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 21. ledna 2014

Uvolněte své obavy

"V současné době probíhá u lidí po celém světě očišťování od mnoha vašich hlubokých strachů. Každý z vás ukrývá ve svém podvědomí mnoho potlačených obav a "strašáků", jimiž jste skrytě ovlivňováni, podobně jako loutky vedené loutkovodičem. Abyste mohli být připraveni na další dění v následujícím období, je třeba se s těmito strachy vyrovnat a přiznat si je. Probouzí se ve vás emoce, sny a myšlenky, které je třeba nechat vyplout na povrch, aby mohly být vyneseny na světlo. Každý stín zanikne, posvítí-li do něj světlo. Dokud však budete tyto stíny držet uzavřené ve svém nitru, nebude možné se od nich oprostit.

Máte-li strach nebo cítíte-li napětí, zavolejte nás na pomoc a buďte ochotni podstoupit toto osvobození a očištění. Může to trvat i několik dní, ale brzy pocítíte ohromnou úlevu. V zajetí nějaké emoce vám mohou věci připadat naprosto jiné, než jaké jsou ve skutečnosti. Proto vás prosíme, abyste nyní nedělali unáhlená rozhodnutí a setrvali v klidu. Uvědomte si, že emoce, které cítíte, nemusejí vypovídat vůbec nic o skutečnosti, ale pouze o tom, co jste v sobě dlouhou dobu nosili. Vůbec to neznamená, že se něco opravdu děje. Jediné, k čemu dochází, je vaše očišťování od vnitřních strachů, které vás dlouho blokovaly a nyní jsou vyvolávány na povrch. Poddáte-li se s důvěrou tomuto procesu a necháte si od nás pomáhat, pak tuto vlnu energie, která očišťuje lidi po celém světě, plně využijete k tomu největšímu dobru a užitku.


Není to nic, z čeho byste měli mít obavy. Aby mohl být váš život proměněn k ještě větší lásce a kráse, je třeba propustit ony skryté stíny, které jste si dosud nechtěli přiznat. Je to odpověď na modlitby vás všech a má vám POMOCI. Přijměte to tedy jako vítanou pomoc a využijte ji. Propusťte ze svého nitra všechno, co se z něj nyní dere ven, a sami si tím napomůžete k velkému uzdravení a úlevě. Pamatujte, že nejste sami. Vždy a za každých okolností jste zahaleni našimi křídly, které vás chrání a léčí. Ničeho se nebojte a dovolte nám, abychom vám pomohli zpracovat všechny energie, s nimiž se nyní potýkáte. Všechno to brzy pomine, ale potřebujeme, abyste se uvolnili a dovolili sami sobě vyléčit se a osvobodit se od pout, která vás tak dlouho svazovala. Vězte, že vše probíhá v naprostém souladu s nejvyšším dobrem pro vás všechny. Všechno se děje tak, jak má. Vše je v pořádku a vy jste za každých okolností v bezpečí. Důvěřujte Bohu stejně tak, jako on důvěřuje vám."

* * *

(Poselství andělů, M.T.)

1 komentář:

  1. Magdi děkuji!!
    Tenhle vzkaz přišel v pravý čas!!
    Děkuji Ž.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra