Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

čtvrtek 23. ledna 2014

Otevřete se výzvám ve svém životě

"Přestaňte se prosím bát. Nikdy k vám nepřijde nic, co byste nebyli schopni zvládnout. Ať nastane ve vašem životě jakákoli situace, máte k dispozici všechno, co potřebujete k jejímu vyřešení a zvládnutí. Nebojte se výzev, kterými vám Život pomáhá posouvat se dál. Stojíte-li před nějakou výzvou, postavte se jí čelem a vypořádejte se s ní. Když se takto posílíte a poučíte nyní, nebude se vám tato výzva plést do cesty později, kdy by vám mohla přinést komplikace. Cokoli teď uděláte pro svůj růst a posun, zjednoduší váš postup v budoucnu. S čímkoli se vypořádáte teď, s tím se nebudete muset prát potom. Čím ochotněji se budete stavět k výzvám ve svém životě, tím snáze všechno proběhne a tím milejší a příjemnější budou výsledky celé situace.

Ničeho se nebojte. Nenechte si ruce svazovat strachem. Jen když máte své ruce volné, můžete jimi něco tvořit. A s vaší myslí je to stejné. Budete-li mít mysl svázanou obavami, nebude moci vykonat to, co by mohla, kdyby jimi svázaná nebyla. Když se bojíte a oddáváte se strachu, je to stejné, jako kdybyste měli svázané ruce.

Znáte-li pohádku o Nebojsovi, jistě víte, že také našel radost, lásku a štěstí díky tomu, že se nikdy nevzdal, nepoddal se strachu, nechal se vždy vést svým srdcem a prošel všemi těžkými zkouškami plný odvahy a sebedůvěry až do šťastného konce. A stejně jako on, i vy máte k dispozici všechno potřebné, abyste prošli skrze své vlastní zkoušky, jejichž prostřednictvím se posílíte a naučíte se důležité věci pro svou budoucnost.
Šťastné konce vašich příběhů mohou být stejně tak samozřejmé jako v každé pohádce. Jako hlavní hrdinové svých příběhů sami určujete, jaký bude jejich průběh a závěr. Nenecháte-li se přemoci svými vlastními obavami a nedůvěrou, pak neexistuje nic, co by vám mohlo bránit v překonání jakýchkoli překážek a nalezení vytouženého štěstí."


(Poselství andělů, M.T.)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra