Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

čtvrtek 6. června 2013

Energie tohoto týdne


Energie tohoto týdne obnáší odhalování skrytých tajemství. Jste tlačeni k tomu, abyste k sobě byli brutálně upřímní. Všechno, co jste dosud zakrývali a předstírali, nyní vypluje na povrch, aby vás to donutilo přímo se s tím vyrovnat.

Proto, pokud jste potlačovali své pocity ohledně své práce, vztahů, atd., stane se něco, co vás konečně přiměje k tomu, abyste si připustili své pocity a něco podle toho podnikli. Uhodíte hřebík na hlavičku ve všem, co nefunguje, a řeknete Vesmíru: "Už tohle dělat nehodlám!" To je jeden z důvodů, proč vidíme nárůst aktivistů, většího povědomí a zapojování se do důležitých záležitosti.
Uvidíte nárůst skandálů ve zprávách, neboť se odhalí mnoho podvodů. Také zjistíte, že někteří přátelé nebo členové rodiny k vám možná nebyli upřímní.


Nejlepší způsob pro vás, jakým se s tím můžete vyrovnat - a dokonce si to užít - je dopřát si tichý čas o samotě na odpočinek a přemýšlení o celém svém životě. Připusťte si, které oblasti ve vašem životě nefungují. Toto poznání vám pomůže udělat důležitá rozhodnutí, která povedou ke zdravým životním změnám.
Nestarejte se o to, JAK tyto věci ve svém životě změnit. Jen si připusťte, že tyto oblasti potřebují změnu. Modlete se za pomoc a vedení, všímejte si znamení a vnitřního vedení, které bude následovat. Zdravé životní změny se mohou udát rychle a zázračným způsobem, když budete spolupracovat s Nebesy. - Doreen Virtue

1 komentář:

  1. Děkuji Sandři ,jestli někdo pozná jak to je momentálně u mě tak je to Doreen :-))
    Děkuji moc moc moc .....ten vyraz brutálně upřimný sedí jak vyšitý :-)))))

    Krásný den .LENKA

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra