Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 29. května 2013

Horoskopy na červen 2013

Co nám připravily planety na červen 2013, podle postavení Slunce při Vašem zrození:
8.6.2013 Novoluní v Blížencích   
Je čas přemýšlet, kde byste se mohli prosadit a jakým způsobem říci světu, že jste. Nebojte se reklamy, pište životopisy, naplánujte si pohovory. Znamení Blíženců přeje psanému a mluvenému slovu, cestování a vzdělávání.  Získávání informací, a předávání těchto informací dále.
23.6.2013 Úplněk v Kozorohu  
Beran
Finance by měly být dořešeny už minulém měsíci. Toto je období vhodné na vyřizování záležitostí na úřadech. Úředníci budou na Vaší straně.  Berani by měli chodit mezi lidi a ukázat co umí. Využijte pro svůj pracovní růst různé semináře, kurzy a školení. Dostanete informace , které se budou týkat Vaší práce či přímo kariéry. Červen otevře téma kolem dopravního prostředku a budete řešit nákup, nebo opravu PC a nebo koupě nového  telefonu.

Býk
Býkům se otevírá téma financí a peněz. Peníze k Vám připlují a Vy můžete tento měsíc nakupovat. Všechny finanční záležitosti by se měly do měsíce vyřešit. Popřemýšlejte, jak více vydělat, jak zvýšit své přijmi. Planety jsou Vám nakloněny. Také budete řešit situace kolem rodiny a to zejména sourozenců. Téma ciziny a zahraničí se ozve v druhé polovině měsíce. Hlídejte si auto a mějte vše kolem něj v pořádku.

Blíženci
Blížencům přináší tento měsíc novoluní v jejich vlastním znamení. Také ostatní planety se přesunou do Blíženců a tím Vám budou velice nakloněni. Vše se bude točit kolem Vaší osoby. Dostanete šanci se prosadit, můžete zahájit nové projekty, začít novou práci. Posunout svou osobu, prosadit se.  V tomto měsíci budete řešit také finance. Dejte pozor na veškeré dokumenty a půjčky, jestli máte vše zaplaceno. Na úřadech buďte opatrní, můžete udělat špatná rozhodnutí. Proto vše překontrolujte a řešte z rozvahou.

Rak
Raci by se měli připravit na změny, které nastanou příští měsíc, popřemýšlet co chcete změnit, v kterých oblastech nejste spokojeni. Červen bude po Vás chtít dořešit téma úřady, úředníci a soudy, a dokument kolem soudů. Dejte pozor co podepisujete, dokumenty si pečlivě uschovejte.  Také se odtajní některé informace, které měly být utajeny. Pozor na nevěry a tajné známosti. Mohly by se provalit. Druhá polovina června otevře téma vztahů, a to jak pracovních, tak partnerských. Budete dělat důležitá rozhodnutí právě kolem vztahů.

Lev
Lvi dostanou svou šanci, zařadit se do nějaké skupiny lidí, kam chtějí patřit, a to díky vlivnému člověku, který se vyskytuje kolem nich. Budou nadále pracovat na svém rozvoji,  zvýšení své prestiže. Tento měsíc se před Vámi objeví nové cesta, nová možnost jak se prosadit. Hlídejte si své zdraví. Nerozčilujte se a nepomlouvejte. Ničíte si jen své zdraví. V oblasti práce uzavřete něco důležitého. Budete řešit spolupracovníky, a kolegy. Můžete být povýšení nebo alespoň pochváleni za dobrou práci.

Panna
Červen Vám otevře důležité téma, a tím je práce a pracovní aktivita. Dostanete možnost se prosadit, posunout se, vše se bude točit kolem práce a  dají do pohybu. Můžete zrealizovat své myšlenky které se Vám přišly na mysl v minulosti. Veškerá práce, kterou podniknete přinese ovoce. Buďte kreativní. Koncem měsíce budete řešit partnerské vztahy a také děti, kvůli kterým mohou vznikat hádky právě s partnerem.

Váhy
Tento měsíc se bude točit kolem komunikace, jděte na kurz, školení či zajímavou přednášku. Je čas mluvit a nebo poslouchat. Číst nebo psát. Vzdělávat se, je Vaše téma měsíce. Také se bude dít něco kolem ciziny  a zahraničí. Můžete naplánovat dovolenou, nebo začít komunikovat s cizinci. Další důležité téma jsou úřady, úředníci a nebo důležité dokumenty. Koncem měsíce budete řešit něco kolem domova a rodiny.

Štír
Téma měsíce jsou peníze a majetek. Je nutné mít vše kolem majetku v pořádku. Jednání kolem úřadů nebo banky. Nedoporučuji se jakýmkoli způsobem se zadlužovat a to platí dlouhodobě. Saturn je od  podzimu práv ve Štíru a zde bude ještě dva roky. Po tu dobu bude dělat kompletní pořádek Vašeho života. Zkontrolujte si, zda máte vše zaplaceno, pořádek ve financích je nutný a planety Vás nakonec stejně donutí mít pod kontrolou finance. Také budete řešit auto, nebo jiný dopravní prostředek.

Střelec
Téma června je partnerské vztahy. Komunikujte spolu, mluvte o tom, co od Vašeho vztahu očekáváte, domluvte se  společně na pravidlech soužití. Také v pracovních aktivitách se bude něco zajímavého dít. Nový spolupracovník, nebo nová spolupráce se Vám rýsuje. Končí dlouhodobé nepříznivé období vlivu Jupitera  a začíná se vracet úspěch. Využijte své známosti a kontakty ke svému pracovnímu posunu. Hlídejte si své peníze a také splátky, zda máte vše potřebné zaplaceno.

Kozoroh
Téma měsíce je práce a spolupracovníci, zejména ti, kteří zaujímají vyšší post. V pracovních aktivitách se vyhrotí nějaká nepříjemnost spojená s kolegou či kolegyní. Buďte diplomaté, pochvalte  spolupracovníkům jejich práci. Nenechte se vtáhnout do vypjatých diskuzí. Tento měsíc musíte dokončit  vše na čem pracujete, na co myslíte. Přichází úplněk v Kozorohu, který ukončuje a uzavírá. Pokud toužíte po změně je právě ten pravý čas změnit vše, co Vám nevyhovuje. Napětí kolem Vaší osoby se  uvolní po odeznění úplňku.

Vodnář
Tento měsíc Vám otevírá téma lásky. Ti zadaní opatrně,  Vaše tajemství vyjde na povrch a nevěra se nevyplácí. Nezadaní mohou potkat svou novou lásku, ale také se jim bude hlásit někdo z minulosti. Budete řešit něco kolem úřadů, úředních osob nebo podepisovat důležité dokumenty. Dořešte si vše co nemáte hotové, dokončené. Přemýšlejte, co chcete ve svém životě změnit. Příští měsíc budete mít možnost  ukončit vše staré, nepotřebné a nefunkční.

Ryby
Téma měsíce je domov a rodinné prostředí. Upravte si bydlení podle svých představ. Pokud toužíte po změně, je vhodná doma na přestavbu.  Věnujte se více své rodině. Zorganizujte rodinné setkání. Zaměřte svou pozornost na přátele. Někdo z blízkého okolí Vám může zklamat. Také více pečujte o své zdraví a holdujte zdravému životnímu stylu. Vaše tělo je domovem pro duši. Prevence je důležitá. Jezte zdravě a choďte více do přírody. Jóga nebo meditace Vám prospějí.  Depresivní nálady odhoďte a žijte.
Daniela Hannah      
www.astrokarty.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra