Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 1. května 2013

Horoskop na květen 2013Co nám připravily planety na květen 2013, podle postavení Slunce při Vašem zrození:
10.5.2013Novoluní v Býku bude plné emocí.  Dotkne se  majetku a stability. Lidé budou přemýšlet jak zhodnotit nebo ochránit svůj majetek.  Znamení Býka sebou přináší téma hojnosti, peněz a stability. Řešit se bude stabilita ve vztazích. Toto novoluní sebou přináší přetřes veškerých vztahů. Jak partnerských tak pracovních. Pokud uvažujete nad změnou, využijte vlivu tohoto novoluní.
25.4.2013Úplněk ve Střelci  přinese nové cesty, poznávání, učení a objevování všeho nového.

Beran
Můžete očekávat zprávu, která se bude týkat financí. Budete muset zaplatit menší či větší částku, podle toho, jak jste se chovali ke svým povinnostem vůči penězům. Dejte si své závazky do pořádku. Květen bude pro Vás ve znamení financí. Planety Vám přejí a dají Vám možnost vydělat peníze. Tento měsíc je otevřen láskám a erotice, ovšem pozor na nevěry. Zálety budou dříve či později vyzrazeni. Pokud máte sourozence, budete řešit záležitosti kolem něj. Pozor na možné úrazy.
Býk
Býkům začíná nové etapa. Novoluní v Býku 10.5.2013 přináší nové možnosti. Budete řešit vše kolem bydlení a majetku. Ideální čas pro koupi/prodej nemovitosti, a auta. Čeká Vás vyřizování na úřadech kolem financí. Můžete uzavírat smlouvy a dohody.  Dejte si pozor na to, co podepisujete, mohli by se vyskytnout problémy. Láska a sexuální touhy se přes Vám přeženou mocnou silou. Pokud jste zadaní, věnujte pozornost svému partnerovi.
Blíženci
Události, které se Vám dějí jsou v souvislosti s Vaším osudem. Už deset měsíců Vám Jupiter míchá s Vaším životem. Vše co se děje je v souladu s  životním posunem. V první polovině května raději jen pozorujte, Váš čas přijde příští později. V druhé polovině měsíce se vše začne otáčet k lepšímu. Planety budou přát lásce, a úspěchu. Cokoliv uděláte, přinese v budoucnu úspěch. Může vzniknout nové partnerství, nový pracovní vztah, a nebo nová spolupráce. Toto Vám přinese pozitiva, jak finanční, tak dobrý pocit na duši. Každopádně veškeré informace kolem partnerských a pracovních vztahů si ověřte.
Rak
Obklopte se pozitivní energií, čekají Vás příjemná překvapení. Choďte do společnosti. Potkáte důležitého člověka. Planety jsou nakloněny novému přátelství. Můžete se dostat do zajímavé společnosti lidí. Také se otevře téma kolem pracovních kolegů. Pozor na nevěru, dostali byste se do problémů. Hlídejte si své zdraví, zejména zažívání. Věnujte svůj čas zdravému životnímu stylu. Tento měsíc Vám může splnit vaše přání.
Lev
Rozhlížejte se kolem sebe a mějte oči otevřené. Blíží se k Vám nová  pracovní příležitost. Můžete se posunout a tím vyniknout ve svém životě. Být v souladu se svým životním posláním. Nové pracovní aktivita Vám přinese úspěch a peníze. Také budete řešit bydlení a rodinu. Nový domov, nebo investice do stávajícího bydlení. Tento měsíc si Vás všimne někdo důležitý, proto je dobré nebát se vyčnívat z davu. Ukončí se Vám  řešení kolem dítěte. Láska je všude kolem Vás. Nezadaní mohou potkat svého vyvoleného. Zadaní by si měli hýčkat své protějšky.
Panna
Tento měsíc budete rozebírat zajímavá témata. Přemýšlet a  filosofovat. Odpovědi na Vaše otázky přijdou nečekaně. Téma měsíce je cizina, zahraničí a cesty. Můžete hledat pracovní aktivity u zahraniční firmy, nebo přímo v zahraničí. Čekají Vás cesty a cestování. Také úřady nebo řešení kolem dokladů a dokumentů. Pozor na možný konflikt se ženou (partnerka, manželka, matka). Budete muset nastavit pravidla, které se týkají chodu domácnosti, domova.
Váhy
Váhy budou řešit majetek a finance, které sdílejí s někým dalším. Je nutné vyřešit vlastnická práva. Hlídejte si svůj majetek, na který máte nárok. Vše si nechte napsat  do smlouvy. Přichází téma smlouvy, dokumenty a řešení kolem financí. Pozor na vše, co podepisujete. Opatrně s půjčkou, půjčujte si jen tolik, kolik jste schopni vrátit. Obezřetní buďte při půjčkách mezi  partnery a přáteli. Otevře se téma rodina a sourozenci. Přijde Vám důležitá zpráva týkající se rodinného příslušníka.
Štír
Květen přeje novému pracovnímu i partnerskému spojení. Láska a vztahy zde zasáhnou velkou silou. Můžete vytvořit nové společenství, začít s někým spolupracovat a to díky známostem a společenským kontaktům. Vše by mělo být ale domluveno a  řádně stvrzeno písemně.  Otevře se Vám téma finance a majetek. Jak vydělat více peněz, a tím zlepšit svou finanční situaci.
Střelec
Něco se bude dít kolem práce a Vy byste měli zachovat chladnou hlavu a ukázat, že umíte být diplomatem.10.5. přichází novoluní v Býku, které Střelcům přináší událostí. Aktivita kolem mluveného nebo psaného slova. 25.5. úplněk ve Střelci přinese cesty, poznávání, učení a objevování všeho nového. Něco starého se ukončí, aby uvolnilo místo všemu novému. Dbejte na zdravou životosprávu, a najděte si čas na procházky do přírody.
Kozoroh
Láska, stabilita ve vztazích to vše budete řešit v květnu. Nezadaní prožijí velkou lásku. Zadaní by měli řešit se svým partnerem zásadní otázky kolem vztahu. Udělejte důležité kroky ke stabilitě. Pokud chcete něco změnit, změňte. Pozor na Vaše mluvené a psané slovo. Může vyvolat mnoho problémů. Pozor na milostné vztahy – avantýry v práci. Takové zaláskování sebou přináší nemalé problémy. Čekají Vás finanční výdaje zejména směrem k dětem a partnerovi.
Vodnář
Zásadní změna kolem rodiny a bydlení se ohlásí o slovo v tomto měsíci. Přijdou důležitá rozhodnutí – stěhování, přestavba, investice do bydlení o tom všem je novoluní v Býku.  V rodině  si stanovte jasná pravidla. Bude se měnit řád a chod domácnosti. Veškeré změny týkající se domova prodiskutujte se svým partnerem. Máte originální myšlenky, avšak realita se nemusí vždy shodovat s Vaší vysněnou představou.
Ryby
V tomto měsíci budete řešit rodinné záležitosti, zejména ty, které se týkají financí a majetku. Budete muset udělat důležité rozhodnutí kolem Vašich pracovních aktivit. Pokud se chcete ve své kariéře posunou, ukažte, že na to máte, buďte vidět, upozorněte na sebe. Úspěch Vás nenechá dlouho čekat. Také řešení kolem dopravního prostředku se přihlásí  v květnu. Nákup/prodej auta, oprava nebo údržba. Dejte si pozor na své finance a majetek. Mějte v pořádku veškeré závazky. Myslete pozitivně a všechny negativní myšlenky nechte odejít. Otevřete se lásce a úspěchu.


Daniela Hannahwww. astrokarty.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra