Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 6. března 2013

Víte, co chcete?Je důležité vědět, co chcete. Jasně a opravdově. Tak zadáte Vesmíru jasné příkazy. Je to první a snadná část tvoření. Zkuste si představit, když byste se jednoho rána probudili a váš život by byl přesně takový, jaký si vysníváte, jaký by byl? 

Zamyslete se nad svým životem, vezměte si tužku a papír a začněte psát. Možná vám to půjde těžko, protože možná poprvé si uvědomíte, co vlastně chcete. Pište, škrtejte, buďte odvážní a drzí. Žádejte mnoho - báječné partnery, mnoho peněz, málo práce, více radosti, sportu, dovolených, zážitků. 

Jediným ukazatelem je to, aby vše, co napíšete, vám dělalo radost. Neexistuje omezení, protože Vesmír nerozlišuje, co je málo a co je už hodně. Pište každý den, až budete mít kompletní seznam přání. Když nevíte, co chcete, Vesmír neví, co vám má dát. Pokud při pročítání vašeho seznamu se cítíte dobře - je to OK. Pokud cítíte obavy a pochyby, zkuste přijít na jiné myšlenky. Jen buďte trpělivý sami se sebou. Budujete si totiž svůj život. A ten za to přece stojí, ne?

Co jste chtěli vždycky prožít a neudělali jste k tomu potřebné kroky? Jaké vztahy jste chtěli mít, jak má vypadat vaše tělo a vaše zdraví. Kolik peněz a jaký majetek chcete vlastnit? Jaké auto, jaký typ domu nebo bydlení? Nechtěli jste náhodou mít karavan? Cestovat po celém světě? Psát knížky, skládat básně nebo zpívat? Vše si napište a neomezujte se.

Citát:
"Své štěstí si člověk může vybírat, nikoli o něj bojovat."
zdroj: http://www.matrix-neo.cz/

4 komentáře:

 1. Dobrý den milá Sandro. Já si přeju a funguje mi to.
  :)Líbí se mi, jak se s ničím a nikým nemažete a řeknete každému co si myslíte :) Spousta lidí to potřebuje jako sůl. Váš tajný obdivovatel..

  OdpovědětVymazat
 2. DOBRÝ VEČER PANÍ SANDRO.
  KOLIKRÁT SE MI STANE,ŽE VÁŠ KOMENTÁŘ ZAPADNE DO MÉHO ŽITÍ V PRAVÉM OKAMŽIKU.
  URČITĚ JE DOBRÉ SE ZASTAVIT,UKLIDIT V SOBĚ A VĚDĚT,ŽE MÁLO A DOBŘE JE LEPŠÍ NEŽ MOC A ŠPATNĚ.
  DĚKUJI VÁM ZA KRÁSNÉ OBRÁZKY I NÁMĚTY,PLNO SÍLY I LÁSKY,ANEŽKA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anežko, dobrý večer i Vám :-)
   já děkuji za milou návštěvu, zastavení se a za pár písmenek, které mne potěšily.
   Přeji Vám krásné dny, které jsou již protkány slunečními paprsky, které nám dodávají sílu a dokážou vykouzlit na tváři ten krásný úsměv :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra