Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 20. února 2013

Vždy ke mně přichází více peněz, než odchází...


Každý se těší na příliv, kdy více peněz přichází, než odchází. Zažíváte to třeba několikrát během jednoho měsíce. Když vám někdo zaplatí nebo jinak získáte nějakou částku, rozproudili jste peníze ve svém životě.

Začněte si potvrzovat, že už dnes zažíváte proudění peněz a že chcete, aby k vám ještě častěji přicházelo ještě více peněz, než odchází. Když oceníte každý den, kdy k vám přišlo více peněz, než odešlo, zjistíte, že toto proudění ve vašem životě sílí.


A když dosáhnete úrovně stálého nadbytku peněz, můžete si blahopřát! Dosáhli jste mistrovství v hojnosti. Pozastavte se, vychutnejte si, co jste dosáhli a oceňte to.
Na této úrovni vás čekají určité výzvy. Jedna z nich je udržet své výdaje na takové úrovni, aby byly stále dostatečně nižší, než je vaše vzrůstající bohatství. Když pak třeba nastane odliv, stále budete moci platit své účty. Než dosáhnete úplného mistrovství v manifestování a dokážete si vytvořit cokoliv chcete a kdy to chcete, budete si možná chtít část peněz uspořit. Bez ohledu na to, jaké je vaše bohatství, je vždy jednoduché vydávat víc, než máte a mít pocit, že bankrotujete. Někteří lidé nezažívají hojnost, protože všechny své peníze utratí, někdy i víc a nebo s rostoucími příjmy zvýší své výdaje, takže když pak přijde odliv, nemají dost peněz ani na zaplacení svých pravidelných výdajů. Lidé, kteří se cítí bohatí, obvykle vydělávají víc, než utratí.

Jeden muž, který si vydělával 15 tisíc dolarů ročně, si začal vizualizovat svůj finanční úspěch. Během tří let si přitáhl mnoho nových nápadů v podnikání a řídil se jimi, takže si ročně vydělal o 150 tisíc dolarů více, i když pracoval jen tři dny v týdnu. Ve svém nadšení si však koupil obrovský nový dům, velké auto a některé další nákladné věci. Rychle zvýšil své měsíční výdaje, takže teď potřeboval těch 150 tisíc dolarů jen na pokrytí svých běžných výdajů. I když měl teď podstatně vyšší příjmy, stejně se cítil chudý a pod tlakem peněz. Když pak další rok obchody poklesly, dostal se do finančních potíží, přestože si pořád vydělával 130 tisíc dolarů.

Dovoluji si mít více, než jsem kdy snil/a.

Když přichází více peněz, než odchází, když dostáváte více kontraktů, či peněz, než jste chtěli, je vaší výzvou pokračovat a žádat ještě více. Když říkáte: "Tohle je příliš. Jestli to bude pokračovat, nebudu umět zvládnout obchod, odpovědnost nebo tuhle práci,"  můžete se ve skutečnosti přibrzdit více, než jste čekali. Když potom přijde přirozený odliv, dostanete méně kontraktů nebo peněz, než jste chtěli. I když cítíte, že jste zavaleni obchodem, prací, možnostmi či penězi, nebrzděte. Vyzvěte sami sebe a žádejte více. Udržujte si své myšlení bez hranic a rozšiřujte svoji představu o tom čeho můžete dosáhnout.
Pokud jste ve vzestupném cyklu, buďte stále otevření dalším a dalším možnostem. Uvědomte si, že s přicházející hojností rozvinete ve svém životě také nové procesy, formy a struktury, díky kterým budete moci všechno zvládnout. Možná si najdete pomocníka, možná začnete dělat něco jiného a oslovíte více lidí, než dnes. Až zvýšíte hojnost ve svém životě, jednou z vašich výzev bude, jak naložit se všemi novými možnostmi, které k vám začnou přicházet. Výzvou pro vás bude dále růst, dosáhnout k více lidem, rozšířit své pole působnosti a přijmout více odpovědnosti, síly a hojnosti.


- z knihy Tvoření peněz, Sanaya Roman

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra