Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

čtvrtek 21. února 2013

Jste dokonalí takoví, jací jste...

Představte si, že všichni lidé na zemi jsou hladové duše, jejichž život nebyl dokonalý. Stejně jako vy, i oni měli nedokonalé rodiče. Stejně jako vás, i je poznamenaly tragédie a obtíže. Kdybyste slyšeli jejich příběhy, asi byste neměli daleko k slzám a chtěli byste dotyčné obejmout a utěšit. Chtěli byste jim říci, že přes všechno, co je potkalo, jsou stále cennými lidmi.

Asi byste možná také chtěli ocenit jejich odvahu dostat se ze dna až tam, kde jsou dnes, a vyjádřit jim svůj obdiv za jejich dobrotu, krásu a jedinečnost. Řekli byste jim, že v očích Boha a zcela jistě i ve vašich očích si zaslouží být milováni – o tom není pochyb.
Představte si, že všechny tyto krásné duše stojí před vámi a čekají na vaše požehnání. Když se podíváte do svého srdce a zeptáte se, zda jim ho můžete bez obav dát, vaše srdce bude přetékat štědrostí, smíchem a láskou. Nedovedete si představit nic snazšího a přirozenějšího, než milovat každého z nich za to, že jsou přesně takoví, jací jsou.

Milovat sebe sama znamená, že si dokážete představit sami sebe v čele této řady duší, čekající a vaše požehnání a uznání. Znamená to, že uvítáte a vezmete do náručí sami sebe a tichým a upřímným přesvědčením, že máte pravdu – ŽE JSTE DOKONALÍ TAKOVÍ, JACÍ JSTE. Milovat sama sebe, to je pocit hluboko ve vašem srdci, tichý a neměnný dar vaší vlastní inteligentní lásky. Milovat sebe sama znamená, že stejně jako jste ochotni vyrazit na pomoc komukoliv druhému, budete ochotni pomoci sami sobě a zachránit sebe sama.- Daphne Rose Kingma

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra