Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 8. ledna 2013

Tajemství skrytá ve vašem dětství


Jen málokdo si plně uvědomuje, že ve svém dospělém životě pouze ztvárňuje pravdy, které si jako malý zapsal do své hlavy.

Přišli jsme na svět s čistou hlavou a s velkou schopností se učit principům života. Ne vždy jsme ale okoukali dobré věci.

Správně vedená výchova dnes neexistuje. Dokonce i dobře míněný výchovný manévr může být dětským mozkem zapsán destruktivně.

Je tedy nezbytné vědět, co ve své hlavě vlastně nosíme. Jaké zápisy jsme si zapsali a jak se projevují v našem běžném životě. Zapsané pravdy se totiž zhmotňují ve všech oblastech a mohou mít i destruktivní charakter.

Vaše současné chování ve vztazích uložené zápisy odráží. Často nás k sobě táhne to, co je nám známé z naší minulosti, bez ohledu na prospěšnost. Jinými slovy, dokonce, i když jste nesnášeli výbušnost svého otce nebo způsob, jakým jste na sebe vzájemně působili s dětmi na

Jestliže žena, která touží po novém partnerovi, bude mít ve své hlavě napsáno "Muži jsou sobci", vždy si nalezne muže, který jí tuto pravdu bude potvrzovat. A to na začátku bude určitě velmi laskavý a milý. Zapsaná pravda se žel mohla zapsat již v raném dětství při hraní na písku se "zlým" chlapečkem.

Vždy je proto dobré se nejprve naučit pracovat se svojí hlavou. Odhalit zápisy z dětství i z minulých vztahů, které by mohly mít odpudivý charakter pro nového žádaného partnera, a pak se teprve pustit do vyvěšení vlajky na svůj hrad, oznamující vaši volnost k přijímání návštěv.Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra