Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 13. ledna 2013

Jsem zvláštní a jedinečná osobnost

Někteří z vás nedělají svou životní práci, protože se bojí, že jejich schopnosti nejsou dost dobré anebo že jiní lidé mohou nabídnout něco, co oni neznají nebo neumějí. Talent, touhy, schopnosti a dovednosti, kterých se vám dostalo, máte proto, že nějak souvisejí s vaší životní cestou a svět je potřebuje. Čeká na vás spousta důležité práce, abyste se dobrali svého poslání a začali věřit v sebe sama. Vaše práce je  důležitá. Váš přínos světu je jedinečný a je ho zapotřebí.

Kdykoliv vás přepadnou pochybnost a uslyšíte hlas, který vám bude našeptávat, že váš talent a schopnosti nestojí za to, abyste jim věnovali čas a energii, pošlete jim svou lásku. Nezápaste s těmito myšlenkami a nesnažte se je překonat rozumem nebo argumentováním. Řekněte si, že je úplně v pořádku, když se takové myšlenky objevují. Nechte je být a vytvořte si vedle nich pozitivní myšlenky, podporující vaši sebedůvěru.

Ve svém volném čase si čtěte knihy nebo navštěvujte kurzy, které vás připraví na širší úspěch. Můžete například trávit svůj volný čas s lidmi, kteří dělají to, co máte rádi i vy. To je vynikající způsob, jak podpořit svůj úspěch v jakékoliv oblasti. Můžete se třeba zapsat do jejich kurzů anebo se s nimi setkávat jako s učiteli, konzultanty či poradci. Můžete si číst knížky o lidech, kteří uspěli ve vašem oboru. Obklopte se inspirací a neustále si oživujte své nadšení.

Jeden muž chtěl například pracovat v oblasti nemovitostí: navrhovat nové domy a byty ve spolupráci s lidmi, kteří v nich budou bydlet, a následně organizovat vlastní realizaci takových projektů. Sám přitom pracoval v úplně jiném oboru. A tak začal chodit na schůze zájemců o bydlení, kde se potkával s lidmi, kteří se přesně takovou prací živili. Chodil také na schůzky asociace, kterou si vytvořili. Poslouchal, poznával tam nové přátele, začal se rozvíjet v dalších oblastech a dostával nápady, protože se pohyboval v inspirujícím prostředí. Nakonec se na jedné takové schůzce dozvěděl o malé nemovitosti, která se ukázala být dokonalým projektem, s nímž začal svou novou kariéru.

Pohybujete-li se mezi lidmi, kteří jsou ve své práci úspěšní, zachycujete řečí i telepaticky jejich myšlenky o úspěchu. Rozvíjíte tak rychleji obraz sebe sama jako úspěšného člověka. A protože vaše myšlení vytváří vaši realitu, čím více si sami sebe představujete jako úspěšné v práci, kterou milujete, tím rychleji se to stane skutečností.


* * *
- z knihy Tvoření peněz, Sanaya Roman

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra