Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pondělí 31. prosince 2012

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 31.12. 2012 do 6.1. 2013Ahoj, tady je Doreen Virtue a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 31.prosince 2012 do 6.ledna 2013. Ach můj bože, to už je rok 2013 – mohli bychom říct KONEČNĚ rok 2013. A já mám z tohoto nadcházejícího roku velmi dobrý pocit. Co vy? Já a Michael (Doreenin snoubenec, pozn.překl.) jsme nyní v Austrálii na Kurzu andělské intuice a toto video jsem tedy přidala předem, aby vám nechybělo.

Dnes budeme pracovat s kartami Andělského tarotu. Je to první výklad roku 2013. Podíváme se tedy na potřebné vhledy a na to, o co nyní půjde, a také jaké zprávy pro nás andělé mají. Tako jako vždy karty zamícháme, zatímco se modlíme „Bože, Svatý Duchu, Ježíši, archanděli Michaeli, voláme vás. Žádáme vás, abyste dali naše ego stranou, aby k nám mohla přijít božská poselství čistě a jasně.“

Takže pokaždé když míchám karty a modlím se, naprosto věřím tomu, že když se objeví karta, která mě zaujme, nebo mezera mezi kartami, je to právě ta karta, kterou mám vybrat. Váš vlastní způsob může být samozřejmě jiný – každý musíme věřit své vlastní intuici a metodám.

Toto je pro večer před Novým rokem – Trojka Ohně. Ale, podívejte se na tohle: „Hojnost. Věci vypadají velmi dobře! Ale mějte v tomto čase trpělivost a věnujte se tvoření dlouhodobých plánů.“
To je perfektní pro novoroční předsevzetí! Jaké jsou vlastně výsledky těch vašich? Nebojte se uzavírat tyto dohody se sebou samými. Tato dohoda je vpravdě tím, co přináší ten úspěch. Mou metodou je všechny si je vypsat pěkně rukou na papír a tento papír pak připevnit někam, kde ho mám na očích. Za šest měsíců ode dneška budete užaslí z toho, kolik přání a předsevzetí se naplnilo. Když se vám něco nepodaří nebo z toho na okamžik ustoupíte, nic si z toho nedělejte – i to je součástí pokroku. Pokrok není o tom být dokonalí.

Na střed týdne tady máme další oheň, což je zajímavé, karty jsem pečlivě zamíchala. Pětka ohně. Znamená „konkurenční cíle, trapné detaily a konflikty s ostatními“.
Během středu týdne se možná budete cítit přetahováni z jedné strany na druhou, a to mezi cíli druhých lidí a vašimi vlastními cíli. Třeba zjistíte, že váš manžel nebo přítel zamýšlí trávit váš čas jiným způsobem, nebo že vaši rodiče chtějí udělat něco s vaším životem. Můžete získat pocit, že když jim vyhovíte, bude to v pořádku. Ale na toto chování si dejte pozor, protože tím ze sebe děláte oběť nižších energií a necháváte se jimi ovlivňovat kvůli tomuto způsobu myšlení.
Máme tu karty ohně, což nám také radí zavolat si na pomoc archanděla Michaela, který má ohnivou energii, a poprosit ho: „Archanděli Michaeli, prosím, odstraň svým ohnivým mečem všechen odpor a boje o moc s ostatními lidmi.“

Dostáváme se ke konci týdne a 6. ledna slaví moje maminka narozeniny – Šťastné narozeniny, mami! :) Máme tady kartu Desítka Vzduchu, a ta znamená: „Ukončení složitých situací. Přijměte otevřeně tyto změny a věřte, že věci se nyní budou jen zlepšovat.“
Také se to týká zbavení se závislosti, což je věc, kterou jsme se zabývali minulý týden, kdy jsme se modlili k Matce Marii, aby nám pomohla se střízlivostí. Jedná se i o novoroční předsevzetí ohledně detoxikace, a dovolte mi, abych vám pověděla, že střízlivost opravdu boduje! Máte díky ní více hodin během dne, užíváte si více zábavy, uděláte víc práce, věnujete se více svým prioritám, a především dokážete soustředit svou mysl, což je nezbytné pro zhmotňování na vysokých úrovních. Pokud máte v tomto období pocit, že váš život stagnuje, zkuste se začít věnovat detoxikaci. Budete za to šťastní.

Posílám vám mnoho lásky do nového roku a těším se příští týden. Aloha!

* * *


přeložila: Magda Techetová,  Svět zázraků 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra