Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 23. prosince 2012

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 24. do 30.12. 2012
Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 24. do 30.prosince. Máme tu celý týden Vánoc. Překonali jsme období plné energie strachu, která dlouho byla tak pronikavá, a vstoupili jsme do této nové éry světla. Již v dávných dnech se slavil svátek Yule, který značil příchod světla a vstupování do jarního období. Odtud pocházejí vánoční světýlka.
Zdá se být příhodné pracovat s kartami Marie, královny andělů pro tento týden. Pojďme tedy tuto požehnanou Matku zavolat, stejně tak Ježíše, Boha a všechny anděly, abychom pro nás všechny obdrželi poselství pro začátek, střed a konec týdne. Pokaždé, když pracuji s těmito kartami, vyzařuje z nich úžasná láskyplná energie a cítím se tolik vtáhnutá do této Mariiny nádherné a míruplné energie. Je to skutečně matka nás všech. Dohlíží na celou tuto planetu.

Zde je karta pro pondělí a úterý: Pravda. Afirmace, která se na kartě nachází, zní: „Jsem láskyplně upřímný/á k sobě i k druhým lidem.“
Andělé mi říkají, že toto souvisí s výkladem z minulého týdne, nebo i z toho předchozího, kde jsme se hodně zabývali nevinností. Karta Pravdy se týká toho, že možná čelíme situacím, které se zdají být temné a na které se nechceme dívat. Neznamená to, že by se mělo něco takového stát, ale spíše dojde k nějakému pochopení nebo odhalení věcí, které se nacházely „za oponou“, ať už v souvislosti s vámi samotnými, s vaší prací, ve vašich přátelstvích nebo jiných vztazích, a také se možná vyjeví pravda o nějaké světové události, která se jevila určitým způsobem, ale ve skutečnosti to byl klam.

Karta Pravdy dnes znamená především léčení, jak mi ukazují, a to se vám vždycky nějak navrací. My všichni jsme zrcadlem pro celý svět.  

Je to pro nás připomenutí, abychom byli naprosto čestní k sobě samým i k druhým lidem, a nesnažili se kontrolovat situace překrucováním nebo slovním jednáním, jehož prostřednictvím bychom s druhými manipulovali. Někdy to děláme a přitom si myslíme, že to děláme z lásky, ale ve skutečnosti je to jen forma strachu. Proto buďme upřímní, říkejme pravdu a nechme dopadnout střepy tam, kam poletí. Všechno se o sebe samo postará.

Podívejme se na střed týdne – Soucit. Říkají, že toto je o milosrdenství a soucitu. To je zajímavé v souvislosti s předchozí kartou, protože někdy schválně pravdu neříkáme a místo toho vyslovujeme „milosrdné lži“, protože si myslíme, že druzí lidé by to nezvládli, nebo že by to vůči nim nebylo hezké. Ale existují způsoby, jak říkat pravdu, které jsou láskyplné. Ty vycházejí z vašich vlastních pocitů, jako např.: „Cítím se takto…“

Můžeme si všimnout, že na obou těchto kartách se nachází symbol archanděla Gabriela, což jsou lilie. Lilie souvisejí s novým životem a čistotou a projasněním. Já sama to vnímám, jako by nám tento výklad radil očištění a detoxikaci. Očistit se od starých energií, očistit se od škodlivých vztahů a situací, a také se očistit fyzicky. Propusťte všechno jídlo a potraviny, které vaše tělo nemá rádo. Buďte k sobě jemnější a dopřejte si zdravou změnu stravy.

Ach, tohle je zajímavé, zrovna když o tom mluvíme, vyšla nám na víkend karta Střízlivost! V celém balíčku karet Matky Marie se nacházejí karty související s jejími vlastními aspekty. Střízlivost je samozřejmě o tom, že do svého těla nepřijímáme škodlivé drogy a alkohol. Ale v tomto kontextu znamená střízlivost především čistou mysl. Afirmace na této kartě říká:
„Má čistá mysl je schopná snadno se soustředit a koncentrovat.“

Pro mě osobně a další lidi znamenají karty Soucit a Střízlivost, že k sobě máme být láskyplní a zdržet se těžkých energií především v jídle, drogách a alkoholu. Já sama jsem od tohoto všeho oproštěna již několik let a mohu vám říci, že je to mnohem, mnohem zábavnější, než když jsem kdykoli předtím užila nějaké látky.

Myslím si, že se vám to bude určitě líbit. Máme před sebou čas novoročních předsevzetí a toto by mohlo být jedním z těch vašich. Můžete s tím začít již brzy, i když nás čekají rodinná setkání a hostiny. Je to dobrý nápad – uzavřít dohodu se sebou samými, že k sobě budete přistupovat zdravými způsoby a pečovat o sebe. Vaše tělo to ocení i vaše duše to ocení. Andělé vás milují bez ohledu na to, co děláte nebo neděláte, ale chtějí, abyste byli šťastní a zdraví. Takže pokud vyznáváte střízlivost, jsou vaši andělé velmi, velmi šťastní.

Posílám vám mnoho lásky a síly. Pamatujte, že můžete zavolat své anděly kdykoli v průběhu toho, čím procházíte. Jsou po vašem boku i v této chvíli. Těším se na vás další týden. Aloha!


přeložila: Magda Techetová, Svět zázraků

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra