Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 28. listopadu 2012

Rada andělů - Přestaňte čehokoli litovatVšechno, čeho ve vztahu k sobě a ke své minulosti litujete, může být uzdraveno, aby se tak uvolnila vaše energie, zlepšila se vaše nálada i pohled na svět. Dnes vám pomůžeme odstranit břemeno pocitu viny, studu nebo lítosti.
Zaprvé si musíte uvědomit, že je nemožné, abyste jakkoli zasáhli do dokonalého Božího díla. Láska, která je všude, je trvalá a ne­zničitelná. Nikdo nemůže přerušit proud nekonečné láskyplnosti Božství, jež je přítomná ve všech lidech i věcech.
Jediné, co je potřeba uzdravit, je iluze, že byste této planetě mohli přinést něco jiného než lásku - vždyť sami jste láska. Dokud si ve svém srdci nebo mysli nesete bolestivé pocity lítosti, působíte falešnou bolest sobě i ostatním.
Odložte dnes tuto temnou představu viny a studu a vraťte se ke světlu, jímž je pochopení vaší duchovní cesty a vašeho původu. Odpuštění znamená, že nejdříve odpustíte sobě a poté i druhým.
Myšlenka pro tento den
Vzdávám se iluzí bolesti a utrpení. Jsem navěky Božím dítětem bez viny a odpouštím si všechno své domnělé špatné jednání i nejednání. Mé srdce i mysl naplňuje mír.

1 komentář:

  1. Dobý den, nevím jak bych začala. Jsem bez práce a potřebuji se rozhodnout zda žít ve městě nebo se ocitnout na venkově, vím, že se to zdá jako malicherný problém, mě ale trápí má nerozhodnost.Co mi poradí moji andělé? Děkuji Jana

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra