Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 25. listopadu 2012

Obchodování s Bohem ? Ne...jen zákon vyrovnání energií

Narazila jsem na krásný článek od mé úžasné kamarádky... 
Musím říci, že s ním plně souzním a dávám jej i Vám k nahlédnutí.

Iveta Holušková


Přátelé,

za posledních pár dní jsem se setkala s několika názory na určité projekty, jimž se druzí věnují. Ze všech těch názorů zněla obava, zda to ti lidé myslí od srdce, či na tom, co dělají chtějí hlavně vydělat. Překvapuje mne, jak vzrůstá nedůvěra v dobro, jak je v nás zakořeněn pocit, že když někdo něco dobrého udělá, dělá to hlavně pro svůj zisk. Neříkám, že to tak někdy není, ale poslouchejme pořádně své pocity, zkusme vynechat hlavu a zaposlouchat se jen srdcem. Zamysleme se nad tím, proč ta nedůvěra, zda je to opravdu problém toho druhého, či pouze nějakého starého systému v nás. Zkuste se na věc podívat ze všech stran, i z té, ze které na ní kouká člověk, jež se vám nepozdává. Třeba náhle zjistíte, že je vše jinak. A pokud by vás srdce i tak přesvědčilo, že se nemýlíte, nezatěžujte si hlavu tím, proč ten druhý dělá to, co dělá. Nechme každému prostor, ať jedná podle svého vědomí a svědomí. Každý z nás je na jiném stupni vnitřního vývoje a každý z nás, jde jinou cestou.


Vy jděte po té své s úsměv a láskou.

....paní XY napsala k tomu tento komentář:
Když Ivetko já myslím že lidi odrazuje třeba zpoplatňování duchovních věcí, my tomu říkáme obchodování s Bohem, já věřím v dobro a hlavně v lásku, ale je špatná doba a lidi se jen bojí, bude to chvilku trvat než zase začneme věřit a možná až začneme věřit začneme i víc milovat.))krásný den.))


Odpověď zněla:
Já bych začala tím milováním, protože bez otevřeného srdce, věřit těžko půjde. A co je to vlastně zpoplatňování duchovna. Každý by měl dostat za svou vynaloženou energii něco zpět, i ty dostaneš v práci zaplaceno za to, co vydáš. I já dostávám v poradně zaplaceno. Nejde něco vydat a nic nedostat nazpět. Zákon energií musí zůstat zachován. Většině lidem přijde normální, dát peníze za kabelku, boty, auto, dům, či jídlo, ale informaci, která jim pomůže v jejich rozvoji by chtěli zadarmo. To se přece nedělá, brát si za tyto „duchovní“ věci peníze. Máme zpřeházené priority. A hlavně, nikdo nikoho nenutí, aby platil za něco, za co nechce. Vždy máme svobodnou volbu, se rozhodnout. I když si jdeš něco koupit, rozhoduješ se, zda jsi ochotna za tu danou věc něco dát, nebo ne.Krásný den a děkuji za tvůj příspěvek.

*********

Já bych k tomu sama za sebe ještě dodala, že i ten...kterého si vyberete, že k němu chcete jít pro radu...i ten ke svému moudru nějak přišel.
Ať formou samostudia (nákup knih, vyhledávání informací), nebo chodil na kurzy.... také svému "vědění"  věnoval energii ;-)
P.S: je jedno, jestli mu energii vrátíte formou peněz, nebo nabídnete kopu domácích vajec

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra