Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

čtvrtek 29. listopadu 2012

Čtyři dohody

Chtěla bych dát zase po delší sobě tip na knihu :-) Byla jsem v knihkupectví a objevila Čtyři dohody v krásném barevném kabátku...a nejen kabátku, i vnitřek je celý krásný a barevný..


Je to už patnáct let od chvíle, kdy poprvé vyšly Čtyři dohody. Nyní, k patnáctému výročí jejich vydání, vychází bohatě ilustrovaná a do detailu graficky zpracovaná výroční edice knihy, která nejenže dokáže změnit váš život pozitivním způsobem na cestě k osobní svobodě, ale bude i potěšením pro vaše oči.
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.

1 komentář:

  1. Máám doma :-) jsem na tuto knížku vysazená, takže přestože mám 4 dohodoy doma už X let, tahle v knihovně nesměla chybět.
    A doporučuji poslechnout Duška, mám ho na CD v autě a věř mi - to se neoposlouchá !

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra