Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pondělí 2. července 2012

♥♥♥ KDO JE BOHYNĚ ♥♥♥


"Bohyně je žena, kterou každá můžete objevit v hloubi sebe sama. Je to žena, která upřímně prozkoumala svou temnotu a naučila se oslavovat své světlo. Je to žena, která je schopna zamilovat se do nádherných možností uvnitř sebe. Je to žena, která ví o magických a tajemných místech uvnitř sebe, posvátných místech, která mohou živit její duši a dělat jí celistvou. Je to žena, která vyzařuje světlo. 

Když vstoupí do místnosti, muži i ženy cítí její přítomnost. Je silná a jemná zároveň. Vládne silnou sexuální energií, která není závislá na jejím fyzickém vzhledu. Je obdařena tělem, které sama zbožňuje, což dává najevo tím, jak se v něm pohodlně pohybuje a žije. Je ochránkyní krásy, světla a lásky. Matkou všech dětí. 

Pluje životem s půvabem a bez úsilí. Dokáže léčit dotekem i pohledem. Je divoce smyslná a odvážně erotická, sex je způsob, kterým umožňuje ostatním spojit se s božstvím. Je soucitná a moudrá. Je hledačkou pravdy a hluboce pečuje o něco vyššího než je ona sama, něco co ji přesahuje. Je to žena, která ví, že smyslem jejího života je dosáhnout něčeho vyššího, vládnout láskou. Je ženou žijící s láskou v lásce. 

Ví, že radost je jejím osudem, že když jí bude sdílet a zahrnovat radostí druhé, veškerá zranění budou vyléčena. Je to žena, která přišla na to, že její partner je stejně citlivý, ztracený a vystrašený, jako bývá někdy ona sama. Porozuměla jizvám, které utržil malý chlapec uvnitř něj a ví, že společně skrze lásku dokáží vyléčit všechny bolesti a zranění. Je to žena, která přijímá sama sebe takovou, jaká je. Přijímá druhé takové, jací jsou. Své chyby si dokáže odpustit a necítí se ohrožená, i když na ni druzí útočí. Je to žena, která dokáže požádat o pomoc, když ji potřebuje a pomůže, když její pomoc potřebuje někdo jiný. Respektuje hranice, své i druhých. Vidí Boha v očích druhých. Vidí Boha v sobě. Vidí Boha v každé životní situaci. Je to žena, která přebírá zodpovědnost za vše, co si ve svém životě tvoří. Je ženou plně...

3 komentáře:

  1. To je neskutečně nádherný článek!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Míšo, také mne okouzlil a proto jsem měla potřebu se s Vámi podělit ;-)

    OdpovědětVymazat
  3. je to opravdu moc krasny clanek, Sandro.diky Ti za nej :-) Zuzi

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra