Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pátek 15. června 2012

7 TIPŮ JAK...žít krásnější a naplněný život...
NAUČTE SE UVOLNIT
Každý den věnujte alespoň 5-10 minut krátké meditaci, určené ke spojení se Světlem. Je to jako sprcha a zároveň zdroj energie pro naši duši a vědomí. Netřeba žádné komplikované postupy, postačí ten nejjednodušší: zklidnit dech, uvolnit tělo a představit si vizualizovat Světlo.

UJASNĚTE SI SVOJE ÚMYSLY A CÍLE
Nelze se pohybovat životem jen jako bezprizorní loďka unášená proudem. Ani do taxíku nenastoupíte se slovy "odvezte mne kamkoli".

Založte si třeba sešit, do kterého si každé ráno zapíšete svůj cíl či motto toho dne, ale nezapomeňte si zapsat i kam se chcete "doplavit" v ten konkrétní týden, měsíc. Nevadí, když se bude Váš cíl časem měnit, podstatné je, abyste věděli, jaké úmysly a myšlenky formují Váš život, protože o ně se bude opírat všechno, co v životě uděláte. Proto je potřeba vědět, zda vykonáním toho či onoho skutku nejdete sami proti sobě...


UZAVŘETE SVOJI MINULOST
Všechny staré a nedořešené vztahy či záležitosti jsou nepřetržitě přítomné ve vašem podvědomí a ovlivňují vaše konání i výběr různých možností. U někoho se to projevuje jako sebetrestání, u jiného jako stagnace, deprese či sebelítost. Nepotřebujete vyhledávat osoby z vaší minulosti k tomu, abyste ji mohli uzavřít. Nepotřebujete ani žádné složité terapie či regrese. Stačí jednoduše danou záležitost (vztah) považovat za uzavřený a ukončený. Nezabývejte se dále vzpomínkami, které ve vás živí nějaké emoce k dané skutečnosti, protože právě tím se k ní vážete. Zbavte se všeho, co odráží vaši starou formu bytí.

Pokud to považujete za nutné, napište dopis, obsahující slova jako "odpusť" a "prosím", "děkuji", "odpouštím ti", "žij šťastně"... a pod., a adresujte jej sobě, příteli z minulosti či komukoliv, s kým/čím se potřebujete rozloučit a navždy se odpoutat. Pak tento dopis SPALTE. Sledujte, jak vaše minulost mizí v plamenech a od tohoto momentu si dovolte nový život.


NÁSLEDUJTE SVOJE SNY
Každý z nás máme svůj sen o tom, kým chce být a jak chce žít. Rozpomeňte se na tyto sny a začněte je NESOBECKY následovat. Dovedou vás do cíle a vy budete šťastni z naplnění smyslu vašeho života. Vaše zdravé sny jsou jako "sever" na kompasu, neustále vás budou směřovat správným směrem.

Zapomeňte na přijaté limity a na očekávání druhých. Myslete na to, co od sebe čekáte vy sami. Jen vy víte, co hledáte a jen vy sami to můžete najít. Je to jako s pokladem, o němž víte jen vy - i kdybyste jej každému popsali, jen vy budete nakonec vědět, zda je to onen originál, či jen napodobenina.


UDRŽUJTE SVOJI ENERGII ČISTOU 
Naše enregetická pole jsou plná zbytkových energií, které už pro náš další vývoj nemají žádný význam, avšak vytvářejí právě opačný efekt a nutí nás bojovat s energiemi, které na nás ulpěly někdy v minulosti. Je nad slunce jasné, že dokud se nezbavíte staré energie (modelů chování, návyků, výmluv...), nemůže k vám přijít energie nová. Když si představíte sebe jako 100% energie, prochopíte, že bez uvolnění některé její části nemáte prostor na přijetí další energie. Ani do sklenky nenalijete víc vody, nežli dovoluje její objem. Chcete-li do sklenky se starou (zkaženou) vodou dodat polovinu nové, musíte z ní i tak nejdříve polovinu odlít a až potom můžete dolít novou. Nezapomínejte však na ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI, který k vám přitáhne věci odpovídající zase jen kvalitě vaší vlastní energie. Ponecháte-li si 50% staré energie, můžete dostávat jen 50% nových věcí. Opět si představte sklenici se starou vodou - je dost možné, že se v ní už pomnožily bakterie a nedá se pít.

Když však vylijete jen polovinu poháru a dolijete jen půlku nové čisté vody, ještě stále se nedá pít - stále jsou v ní bakterie, které se opět rozmnoží do veškeré vody ve sklenici a i tu čistou dolitou zase zkazí. A takto je to i s naší energií...

Tento rok se však (relativní) tok našeho času bude dále zrychlovat a tedy i zákon přitažlivosti bude fungovat mnohem rychleji, tudíž SE K NÁM BUDE MNOHEM RYCHLEJI VRACET VŠE, CO JSME ZASILI.

Proto nepodceňujte způsoby energetické očisty sebe, (svého těla, mysli i duše), svých blízkých, ani svých domovů.


ZHARMONIZUJTE SVOJI DUŠI, MYSL I TĚLO
Všechny nastávající změny jsou už dávno v pohybu a proto se lidé cítí stále víc unavení a dezorientovaní, než kdykoliv dřív. Je to proto, že hmota je mnohem pomalejší než vědomí a právě proto se náš materiální svět mění mnohem pomaleji, než ten nemateriální. Vždyť i naše myšlenky jsou nohonásobně rychlejší, než naše těla. Zapracujte na své harmonizaci a propojte svoji mysl se svou duší i tělem - uveďte své tělo, mysl a duši do kvalitativně shodných vibrací. Není to nijak těžké, stačí si najít čas a sjednotit (naplnit) všechny tři aspekty svého bytí. Dejte svému tělu oddech od hyperaktivního života, což tělu umožní rozšířit jeho přirozené energetické kanály. Neznamená to žádné vylehávání před televizí - ta energii jen odčerpává. Stačí ale třeba, když si najdete čas alespoň posedět na balkoně a pozorovat oblaka, či jít na malou procházku. Potřebujete totiž kontakt s naturální energií přírody, z níž všichni čerpáme vitální energii pro naše těla. Též přiměřeně cvičte - pomáhá to průtoku energie v těle. Komunikujte s lidmi na stejné vlně, vzájemně se tím posilujete v osobním vývoji.


PROJEVTE VDĚČNOST ZDROJI VAŠÍ MATERIÁLNÍ EXISTENCE 
Tímto není myšlen váš zaměstnavatel, maminka či paní z účtárny, která vám vypisuje výplatní pásku. Tímto zdrojem je naše planeta, naše maminka Země. Tady jsme se narodili, z ní žijeme a až umřeme, naše těla opět spočinou v její náruči. Chováme se k ní nevděčně a úplně jsme s ní ztratili kontakt. Je logické, že jí nerozumíme a máme dojem, že se na nás hněvá, ale ještě stále má s námi trpělivost, a jako dobrá Matka nám neupírá možnost nápravy a odpuštění.

Projevte vděk oné zhutněné energii, po které chodíte a z níž čerpáte. Stačí malý dáreček, nic velkého - třeba každý rok zasadit někde malý stromek nebo keř...

Naše planeta je iniciátorkou změny vědomí a vyčištění energií, Od ní to vše závisí, protože i naše materiální existence závisí na čistotě této její hutné energie. Nemůžeme transformovat svoji existenci na materiální ani duchovní úrovni a obcházet přitom Zem, která jediná nám to může umožnit.....


S Láskou.....ℒℴνℯ❤...


zdroj: Duševní rozvoj

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra