Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 12. února 2012

Předpověď na druhou půlku února: 14. až 28. února 2012 od Antonína Baudyše

Vztahy: Vztahy nejsou skutečnými vztahy, pokud nejsou svobodné. Není žádná láska tam, kde zvyk a vlastnictví nabyly vrchu. Co je nastaveno špatně chce být rozbito a nastaveno znovu, lépe. 

Finance: Peníze budou teď několik měsíců příjemným a fungujícím tématem. Užijte si své příjmy i své výdaje.

Kariéra: Pracovní záležitosti mohou být poznamenány tím, co se děje v našem soukromí. Ono není úplně snadné řešit zásadní životní otázky a do toho podávat absolutní profi výkony.

Zdraví: Toto období se zdravotně jeví velmi dobře. Venuše s Uranem v Beranu mohou mezi 6. a 14. únorem přinášet nespavost, horečnatou aktivitu s dobrými výsledky. 


BERAN
Dámy a pánové, vše se děje velmi dobře, bez ohledu na to, jaké jsou naše prožitky, naše související emoce. Láska si hledá svoji cestu na povrch, padni komu padni. Vztahy probíhají přitom férově a zodpovědně. Myšlení intuitivně vybírá správnou cestu, logika přestává stačit, to co duše vynese na povrch je správně. Potřebujeme mít pouze své duše vyladěné a důvěřovat jim. 

BÝCI
Řadě z Vás se v uplynulých letech odehrálo zásadní nakopnutí, zásadní restart. Pokud jste narozené v okolí 29. dubna, restart se týká vás. Nepropadejte proto nejistotě, věci se dějí lépe, než si myslíte. Pracovní záležitosti máte nastavené velmi pěkně, počínáte si disciplinovaně, pouze je možné, že Vám do života vstoupily okolnosti, které jste ještě nikdy nezažili a hledáte, jak na ně reagovat. 

BLÍŽENCI
Energie novosti, ničení všeho starého a uvolnění dechové kapacity pro nová dobrodružství. Zní to trochu extrémně, ale podívejte se lépe na své záležitosti. Vždyť se to děje. Důležité je počínat si za všech okolností čestně a informovat ty, kterých se to týká, co se s vámi děje a jaké máte úmysly. Tímto způsobem nebude docházet ke kolizím, nedorozuměním a zklamáním. 

RACI
Přichází k Vám cirka od 20. února nástup pozitivního přístupu, důvěra v běh věcí a hlavně v sebe sama. Přinese vám to upokojení se, srovnání si emocí, výdajů a příjmů, klid do vašeho domova. Důležitá pro vás bude v nejbližším měsíci zkušenost s vaší vlastní intuicí. Definitivně se totiž stvrzuje náš přerod na bytosti, jejichž intuice se stává hlavním orientačním nástrojem. 

LVI
Žijeme v ránu nového věku. Role vašeho znamení v něm bude podobně důležitá, pouze se u vás odehraje posun od autority směrem k srdečné lásce vůči komukoliv. Tak jako jste úžasní a jediněční vy, tak je úžasná a jedinečná i kterákoliv další bytost. Každé vaše setkání je příležitostí k uvědomění si lásky. Každé vaše pohlédnutí druhému člověku do očí je okamžikem pravdy o vás. 

PANNY
Perfektní. Máte dostatek práce, což se vám líbí. Nejste středem pozornosti, což vám také vyhovuje. Děje se ca. od 20. února atmosféra pomáhání, což je pro vás také moc příjemné. Dovolte si více projevovat své city a svoji lásku k partnerovi, protože čím dál více záleží právě na tom, zda se nám bude dařit generovat dostatek energie pro sebe i rodinné příslušníky. 

VÁHY
Po dlouhé době aktuální horoskop s vaším znamením vůbec nesouvisí. Nemusí. Vezměte si čas na vydechnutí. Žijte si spokojeně a jakoby inkognito. Nemusíte se nikde s ničím chlubit, ukazovat, projevovat. Interní život, soustředěný na obsah vlastního života, na smysluplnou výplň a její prožitek. Vždyť je něco víc, co byste mohli získat? Získejte sebe, setkejte se s vlastní duší a jejími potřebami a všechno ostatní už přijde samo. 

ŠTÍR
Vždy je Štírům a Štírkám dobře, když Slunko a spol. putují některým z vodních znamení. Tento měsíc taková situace nastává od 20. února, vstupem Slunka do Ryb. Popluje k Vám z této strany proud pochopení, intuice, slitovnosti a nenásilí. Odpoušťějte v prvé řadě sami sobě, nemáte žádnou vinu, nikomu jste neublížili. Pouze není třeba tolik se bránit druhým lidem. Žádní nepřátelé nejsou. 

STŘELEC
Střelečkové i střelkyně litují odchod Slunka ze spřáteleného znamení Vodnáře. Nicméně jeho nástup do Ryb nám přinese krásné období, kdy se naše ideály, naše citlivost a naše vnímání krásy prohloubí. Pokud jste sexuálně založené, možná si užijete takovou citlivost doteků, oduševnělost pohledů a něžnost slov, jaké jsme už trochu odvykli. Co říkáte, sestřičky s luky a šípy? 

KOZOROH
Když jsme napsali krásné věci Býkům a Panenkám, nesmí ani Kozy rohaté přijít zkrátka. Pokud nesledujete telku a nečetete noviny, musí vám být také jasné, že běží krásná doba, otevírající nás naplno lásce, splnění našich kariérních snů a přiznávání si veškerých pravd o sobě sama. Upřímnost k sobě přináší upřímnost k partnerovi, partnerství očištěné od nevyjádřených témat je pak silné a mocné. 

VODNÁŘ
Vaše znamení po patnácti letech opustil Neptun. Mnoho vám toho dal, lásku, zmatky, podceňování se. Lásku si nechejte, zmatkům a podceňování se řekněte pá pá. Skutečně. Začíná Vám na určité úrovni období, kdy ona jemnost a nepřehlednost změnily lokál a vám se nabízí po tomto procesu dělat věci milujícím, avšak rozhodným způsobem. Jinak pozor na citovou destruktivitu, važte si svých blízkých.

RYBY
Ať se v tomto období děje cokoliv s naší láskou a s našimi vztahy, je to projevem naší touhy po životě, výraz naší touhy přežít. Vše je jak má být, v událostech je naprostá logika a zákonitost, bez ohledu na to, zda jí tam vidíte či nikoliv.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra