Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 7. února 2012

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden 6.-12.2. 2012


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12. února 2012. A tak jak jsem slíbila, budu tyto tři týdny používat své nové karty Andělů lásky. Minulý týden jsme tu měli mnoho práce především v oblasti léčení některých našich starých zranění, a také jsme pracovali na tom, abychom dovolili našemu vnitřnímu dítěti si hrát. Blíží se nám nyní svátek sv. Valentýna, a během tohoto týdne se zeptáme opět na naše tradiční poselství, které se nemusí týkat pouze vztahů, ale také životního poslání, zdraví a všech dalších oblastí, které nás ovlivňují – a které stejně tak mohou ovlivnit i náš milostný život.
Takže jako vždy, vytáhneme tři karty, které zosobňují začátek, střed a konec týdne. Během výkladu nemůžeme udělat chybu, jsou totiž naprosto dokonale založené na zákonu přitažlivosti, díky němuž si vždy vytáhnete tu správnou kartu.

Pojďme se podívat na pondělí a úterý. Zde máme kartu Velmi brzy. Říká nám: „Jasně se rozhodněte, co chcete, aby to k vám mohlo přijít právě teď.“
Toto souvisí obecně s jakýmkoli vaším záměrem nebo cílem, které máte. Andělé vás žádají, abyste si ve všem udělali jasno. Také po vás chtějí, abyste učinili některá rozhodnutí. Připomínají nám, že dokonale jasná rozhodnutí přinášejí dokonalé jasné výsledky. Pokud se vám něco nedaří zhmotnit či přivolat, je možné, že stále měníte své představy o tom, co chcete.
V této části týdne tedy hodně meditujte, s upřímným srdcem si na rovinu pohovořte sami se sebou, s Bohem i s anděly. Svěřte jim, co si přejete, a požádejte je, aby vám pomohli cítit, že si zasloužíte dosáhnout splnění svých přání, tak jako my všichni. Stejně tak je žádejte, aby vám čistili cestu k vašim cílům a aby vám pomohli jít kupředu, včetně pomoci s odstraněním emocionálních bloků, které možná máte.

Když se dostáváme ke středě a čtvrtku, máme tady velkou podobnost s minulým týdnem. To je to hezké na týdenních výkladech, neboť můžeme vidět, že na sebe navazují a pokračují. Pro střed týdne tady máme kartu Hravost. Karta říká: „Abyste znovu nalezli lásku, dovolte svému vnitřnímu a mladistvému duchu bavit se a zářit.“
V této souvislosti po vás andělé chtějí, abyste se zamysleli nad tím, co byste teď opravdu chtěli dělat. Co vás baví? Co vám na vaší cestě přináší radost a pocit uvolnění? Nechte své srdce zpívat. Andělé připomínají, že toto navazuje na předchozí kartu – například co se týká kariéry, ujasněte si, co chcete, uvolněte se a vše se vám zhmotní. Pro váš milostný život tato karta znamená uvolněnost a mladistvost ducha. Dopřejte si tedy nějaký společný čas se svým partnerem, nebo pokud nemáte partnera, připojte se k nějaké skupině, která se zabývá zábavnými aktivitami, jež si užíváte a během nichž si můžete najít nové přátele, stejně jako své potenciální budoucí partnery. Během středy a čtvrtku je skutečně důležité si hrát. Vždy si můžete najít čas třeba po práci, abyste dělali něco, co vám prostě přináší radost a zábavu. To vám velmi pomůže hnout se kupředu ve všech oblastech vašeho života, které potřebují nový proud.


Pro víkend zde máme kartu Chemie. Karta říká: „Je zde velmi silná, magnetická přitažlivost.“
Zde znovu připomínají, že na cestě vaší kariéry (pokud si hledáte novou kariéru nebo chcete kariéru změnit) si máte volit to, co vás dělá šťastnými. Karta Chemie vypovídá o tom, abyste následovali své vášně. Nechte své srdce zpívat radostí. Které oblasti nebo která témata vás vzrušují a vášnivě zajímají? O co se hluboce zajímáte?
Pro vás, kteří řešíte své vztahy (nebo i kariéru samozřejmě), je toto karta signalizující nový příliv přitažlivosti ve vašich již existujících vztazích - můžete si připadat, jako byste se znovu zamilovali do svého partnera. Stejně tak pro vás, kteří jste single nebo právě začínáte nějaký vztah, toto je znamení, že okolo vás se odehrává silná přitažlivost. Andělé poukazují na tuto překrásnou kresbu dvou lidí na kartě, mezi nimiž je léčivé spojení. Mnoho vztahů vám může nyní pomáhat v léčení starých zranění z předchozích vztahů, ať už přátelských, pracovních, rodinných nebo jiných. Je tu nyní mnoho karmického léčení u spousty lidí. Pokud o víkendu pocítíte nějakou silnou přitažlivost, ať už romantickou, přátelskou nebo čistě energetickou, může se jednat o léčení zranění ze vztahů z minulosti, včetně minulých životů.

S tím, jak nyní procházíme velkým energetickým posunem v celém světě, je velmi důležité, abychom očistili svou minulost. Očistěme svou minulost. Nechme odejít všechno, co v nás vyvolává neodpuštění. V energetické rovině se toho tento týden děje opravdu hodně. Vypadá to, že nás čeká týden, který nám skutečně pomůže otevřít naše srdce, pokud to dovolíme. Hlavním poselstvím pro celý týden je: Dovolte si cítit. Neschovávejte své pocity, nepotlačujte je. To vám pomůže i s léčením vašeho těla. DOVOLTE SI CÍTIT SVÉ POCITY.

Nyní se na to zhluboka nadechněme. A udělejme dohodu sami se sebou, s naším vyšším já, a se všemi našimi anděly, že svému mentálnímu, emocionálnímu i fyzickému tělu nyní dovolíme projevit všechny naše emoce.
Přeji vám mnoho lásky, romantické lásky, přátelské lásky, a také mnoho lásky ve všem, co děláte. Ať vás tímto týdnem (a každým okamžikem) provázejí pouze milí a vlídní lidé.
Aloha!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra