Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 10. ledna 2012

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 9. do 15.1. 2012Ahoj, tady je Doreen, a toto je váš karetní výklad pro týden od 9. do 15. ledna 2012. Doufám, že váš nový rok začíná dobře a že nezapomínáte volat své anděly, aby vám pomohli se vším. Nyní přichází velká vlna silné energie a měli bychom jít s proudem, je to jako řeka plná energie, a pokud se postavíte proti ní, pak bude protékat okolo vás a určitě to pro vás nebude tak příjemné, dokonce to možná bude i bolestivé. Takže se nebojte podlehnout a spoléhejte ve všem na svou intuici a jasnou mysl.

Dnes budeme pracovat s karetní sadou Magická poselství víl, neboť tyto karty nám dávají skutečně praktické informace, neboť víly jsou andělé, kteří jsou nejblíže Zemi, často jsou zvány přírodními anděly. Vybereme z balíčku tři karty. Nemůžeme udělat chybu, neboť zákon přitažlivosti vždy zajistí, že si vytáhneme ty pravé karty. Stačí je zamíchat a udržet si svůj záměr, že chceme vědět, jaké poselství a vedení by nám chtěly sdělit pro tento následující týden.

První karta nám reprezentuje pondělí a úterý. Podívejme se na to, to je zajímavé – Nový domov. Karta říká: „Stěhování je pro vás krok správným směrem.“
Pro většinu lidí to může v podstatě znamenat, že se blíží nějaký posun. Mnoho z vás nyní prochází velkými změnami, možná třeba řešíte změny ve svých vztazích, domovech, kariérách. Vězte, že v tomto nejste rozhodně sami, celý Vesmír momentálně prochází obrovskými změnami a tato karta pro vás znamená, že všechno, co se děje, je opravdu to, co potřebujete.
Z jiného hlediska se to také týká vašich domovů. Možná potřebujete pročistit energii ve vašich domovech. Například tím, že se zbavíte toho, co nepotřebujete, nebo že otevřete okna, abyste dovnitř dostali čerstvý vzduch. Otázka našeho domova je pro začátek tohoto týdne skutečně velmi důežitá.

Podívejme se na kartu pro středu a čtvrtek – Afirmace. Karta říká: „Abyste pozvedli své myšlenky a svou energii a přivolali to, po čem toužíte, používejte pozitivní afirmace.“
Zpráva, kterou ohledně tohoto poselství dostávám, je, že toto souvisí především s cykly, kterými nyní Vesmír prochází, hlavně s úplňkem, který je toto pondělí velmi vysoko. Je to výborný čas k tomu, abyste nechali odejít všechno, co si nepřejete. To souvisí i s první kartou, která vás nabádá k tomu, abyste vše vyčistili ve svém domově, zbavili se věcí, které nepoužíváte, a udělali své prostředí svěžejším a novějším. Také mi říkají, že se to netýká jen domovů, ale i vašich pracovišť, stejně jako všech prostor, v nichž trávíte svůj čas.

Dostáváme se ke třetí kartě pro pátek a víkend, je to karta Uvolněte se. V minulém týdnu jsme byli vedeni k jemnosti, k tomu, abychom k sobě byli jemní a vlídní, a já věřím, že jste toto poselství následovali. Tato karta vypovídá o tomtéž, ale zároveň také říká „Přestaňte se tolik snažit všechno řídit, a všechny dveře se vám otevřou.“
Víly mi říkají, že toto navazuje na předchozí kartu Afirmací, což souvisí s tím, že máme sledovat své myšlenky, a také, jak jsem zmínila hned v úvodu tohoto videa, s tím, že se necháme unášet proudem, namísto abychom se snažili tlačit proti řece. A toto vypovídá o tom samém – přestaňte se tak tvrdě snažit všechno kontrolovat a všechny dveře se vám otevřou. O co se tolik snažíte? Na co tolik tlačíte? Najděte si nyní chvilku a dýchejte.
„Děkuji ti, Bože, že všechny mé potřeby v této oblasti i v těch dalších, jsou již nyní naplněny, a že mi pomáháš věřit, že existuje vyšší plán, o kterém se mi ani nesní, a že všechno, co potřebuji udělat, je jen naslouchat své intuici a následovat každý krok, k němuž mě na mé cestě povede. Staniž se.“

Když si to shrneme, na začátku týdne tu máme kartu Nového domova, která mi vypadla již předtím, když jsem míchala karty před natáčením tohoto videa. Je tu skutečně velmi silná energie, a hlavně, pokud přemýšlíte o stěhování nebo jen potřebujete pročistit energii u sebe doma, to vše vám pomůže dosáhnout vašich cílů a také projít všemi změnami, které chcete udělat. Stejně tak vám pomohou pozitivní afirmace – ujistěte se, že vše, o čem mluvíte, souvisí s vašimi přáními a touhami, nikoli s vašimi strachy. A hlavně buďte uvolnění, toto navazuje na předchozí týden, buďte k sobě vlídní. Víly poukazují na duhu, která je na obrázku, čímž nám chtějí říci, že k vám přichází požehnání a že se nemáte čeho bát.

Děkuji vám, že jste se ke mně připojili, posílám vám mnoho lásky, a doufám, že vám pomůže i k vaší vlastní sebelásce, a do příštího týdne se loučím. Aloha!

* * *

- přeložila: Magdam FB profil: Svět zázraků

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra