Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 27. prosince 2011

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden 26.12. 2011 - 1.1. 2012


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.prosince do 1.ledna nového roku 2012. Dnes bych chtěla pracovat se sadou Rady andělů na každý den, abychom dostali trochu více detailních informací o tom, co nás čeká v následujícím týdnu. Tento týden také zprostředkuji poselství Archanděla Michaela pro rok 2012, což dělám na každý nový rok již 15 let. Video pak zveřejním na svém kanálu YouTube i na facebookové stránce pro fanoušky.


Pojďme tedy vybrat tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Při výkladu nemůžete udělat chybu nebo vytáhnout špatnou kartu, ani když se jedná o výklad druhé osobě, neboť zákon přitažlivosti zajistí, že vždy vytáhnete právě ty karty, které potřebujete. Týká se to i internetových aplikací. Vše, co musíte při karetním výkladu udělat, je zamíchat karty a myslet na svůj záměr či otázku, na kterou si přejete znát odpověď. První karta se týká pondělí a úterý, druhá středy a čtvrtku, třetí potom pátku, soboty a neděle.

První kartou je Životní poslání. Vaše životní poslání obnáší činnost, která vám i druhým přináší radost. Nedělejte si starosti s jeho hledáním. Zůstaňte zaměřeni na službu, a životní poslání bude poté sloužit vám. Týká se to věcí, které potřebujeme uskutečnit, lidí, kteří potřebují pomoc, nebo témat, o nichž se ve světě jedná a které vás znepokojují, o kterých si říkáte „Někdo by s tím měl něco udělat.“ Když v nějaké takové oblasti cítíte nutkání něco s tím udělat, jedná se o věc, která souvisí s vaším životním posláním. Životní poslání v sobě obsahuje vaše vášně. Když vás něco rozvášní – nebo ve vás i vyvolá hněv – můžete využít a usměrnit své emoce podporujícím způsobem. Můžete se do daných oblastí zapojit například pomocí afirmací, i když se to týká problémů, které se zdají být nepřekonatelné a zdrcující. Žádejte o božské vedení, následujte ho, a ptejte se: „Jaké kroky mám podniknout každý den, abych se přiblížil/a ke svému životnímu poslání?“  Postupem času i malými krůčky můžete dokázat velké věci. Pamatujte, že andělé jsou stále s vámi, aby vám se vším pomáhali.

Podívejme se na kartu pro středu a čtvrtek. Jedná se o kartu s názvem Běžte si za tím! Tato karta říká, že vaše modlitby a pozitivní očekávání byla vyslyšena a zodpovězena. Pracujeme s vámi na této situaci již od samého začátku, a dohlížíme na to, abyste vy i všichni zúčastnění zůstali na správné cestě, která vás dovede velmi daleko. Během tohoto týdne mezi Vánocemi a Novým rokem se rozhodně máme věnovat rozjímání a přemýšlením nad tím, jaké změny bychom chtěli uskutečnit v roce 2012, což se bezpochyb týká i našeho poslání. Životní poslání představuje věc, kterou můžeme světu posloužit v rámci našeho zaměstnání a kariéry, stejně tak to může znamenat naši duchovní cestu, a především také porozumění sobě samým, uvést do souladu náš život se svými prioritami, s vaší vírou a zásadami, a také nechat odejít všechno, co v nás vyvolává vinu nebo hanbu. Opustit tyto způsoby a nechat je odejít. Tato druhá karta vás pobízí a dodává vám odvahu, abyste tato svá rozhodnutí následovali, abyste neodkládali sny, které již dlouho máte, protože nyní je čas jít vpřed. Na obrázku můžeme vidět anděla jedoucího na jednorožci, což nám říká, že andělé jsou tu s námi, aby nám pomohli rychle popojít dál, hlavně pokud máte takové ty typické lidské myšlenky vycházející z ega, jako „Můj Bože, to mi zabere tolik času, než se k tomu dopracuji..“, nechte je odejít, protože s pomocí andělů můžete dokázat okouzlující věci, a můžete ušetřit spoustu času, když nebudete věci řešit svým normálním způsobem, který může obnášet tvrdé úsilí a utrpení. Samozřejmě, že stále musíte na věcech pracovat a něco s nimi dělat – například já když píšu knihu, musím u toho sedět a psát ji, ta slova se neobjeví sama od sebe na mé obrazovce – ale s božskou pomocí se můžete obejít bez trápení, které nemá žádný smysl. Jedná se o úplně odlišný způsob.

Podívejme se nyní na pátek, sobotu a neděli. Zde máme kartu Skryté požehnání. Karta říká, že to, co se nám nyní jeví jako problém, je ve skutečnosti součást našich zodpovězených modliteb a přání. Této situaci porozumíte, jakmile se věci více vyvinou a vyřeší. Věřte v nebeskou ochranu a univerzální moudrost, neboť vaše modlitby budou zodpovězeny tím nejlepším možným způsobem. O víkendu se tedy více vyrýsují ty věci, které možná řešíte jako problém, třeba něco v osobní oblasti, co se týká minulosti. Také je možné, že něco, co se navenek projevuje jako blok, je ve skutečnosti ochrana a udržuje vás na správné cestě. Pokud se objeví něco, z čeho budete mít pocit, jako by vás to blokovalo, podívejte se na to blíž a především pozorujte své pocity – možná je čas se posunout nebo změnit směr. Udržte tedy svou mysl otevřenou, buďte vnímaví a ochotní přijmout božské vedení, a vězte, že Vesmír je na vaší straně. Bůh i andělé si přejí vaše štěstí, chtějí vaši ochranu, chtějí vaši podporu, chtějí, abyste se cítili v bezpečí a pohodlně, a vše, co by si přáli od vás, je, abyste s nimi komunikovali, abyste s nimi spolupracovali skrze své modlitby a přání, abyste ze svého života propustili vše, co vás brzdí a co vám neslouží. Nestarejte se o to, JAK to všechno udělat, jen si ponechejte otevřenou intuici a nechte se vést skrze své pocity, znamení, pozitivní myšlenky, a především následujte toto vedení bez jakéhokoli odkládání.
Pokud se tedy budete cítit vyzváni k nějaké změně, běžte za tím. Jste stále pod ochranou, všichni jste milováni a je o vás pečováno.

Posílám vám mnoho a mnoho lásky. Vím, že tyto volné dny mohou pro některé z vás stresující a složité, hlavně pokud máte nějaké záležitosti v rodině nebo vztazích, volejte si na pomoc své anděly. Nejste nikdy sami, jste 24 hodin, 7 dní v týdnu chráněni a vedeni. Na vás je jen mít otevřené srdce. Udržujte si svou mysl i tělo čisté, neboť to vám velmi usnadní slyšet vaše anděly.
Aloha!

* * *
- přeložila: Magda
zdroj: FB, stránky Svět zázraků  

2 komentáře:

  1. Milá Sandro,přeji ti krásný den.
    Tady u tebe najdu vždy odpověď přesně v tu chvíli,když potřebuju:-)Děkuji z celého srdce.

    OdpovědětVymazat
  2. Milá Žanetko,
    velmi mne to těší. Děkuji!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra