Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

neděle 6. listopadu 2011

Tým SANDRA LIVING nabízí svou pomocnou ruku...Vám všem!

o
Krásný den Vám všem přeji a moc Vás zdravím, doufám, že se všichni máte krásně a užíváte krásného podzimu, který jsem teda nezažila už roky. K procházkám je jako stvořený ;-) nemyslíte?

V posledních dnech se kolem mě toho událo opravdu spoustu, chystám pro Vás jeden velký článek na téma terapeutů, tedy mých kolegů.

..Ale teď přicházím s výčtem NOVINEK, které se v posledních dnech udály.

V této chvíli pro Vás chystám nové kurzíky, na zcela nová témata, můžu snad prozradit, že to budou kurzy kreslení mandal ;-)

Podařilo se nám navázat také spojení se sdružením, kde jsou lidé s různými postiženími a také se skupinami, kde jsou lidé velice finančně slabí. Dohodli jsme se pro spolupráci, kde těmto lidem budou nabídnuty mé kurzy. Tým SANDRA LIVING se domnívá, že každý má právo na sobě začít pracovat a je třeba dát šanci každému.
Pracujete také v nějakém sdružení, nebo s tělesně postiženými, či finančně slabými.. a rádi byste jim dopřáli práci sami na sobě? Jsou izolováni od společnosti kvůli nedostatku financí? Neváhejte nás kontaktovat, se vším jde něco udělat. Rádi nabídneme pomoc a možnost odpoutat se od stereotypu, příjemným odpolednem ;-) 

A protože zde naše pomoc nekončí, rozhodli jsme se dát všem nezaměstnaným, maminkám na mateřské a studentům 10% slevu na kurzy pořádané SANDROU LIVING. Pokud patříte do této skupiny, neváhejte se ozvat!

Dále tým SANDRA LIVING má rozjednanou spolupráci se psím útulkem, kde bychom dodávali darem Bachovy esence, protože jsme si jistí, že tím pomůžeme zachránit spoustu psích životů. Spousta pejsků si projde v životě něčím nehezkým a když je někdo najde, jsou většinou už na hranici života a smrti, nebo jsou po vážném úrazu (většinou jsou sražení autem, nebo někde zůstali přivázání a tam mrzli)... Nabízíme pomocnou ruku těmto pejskům, protože chuděrky umírají většinou na šok, než na vážnost svých zranění.

Vstupte do obchůdku tudy: www.sandraliving.cz

Abychom Vás mohly ještě více hýčkat, spustili jsme E-shop u SANDRY LIVING. 

Dále již máme naskladněné další druhy andílků, voňavých mýdélek, chystáme vložit harmonizační sady z léčivých minerálů, které jsou ručně vyráběny a broušeny, které Vám pomůžou při hledání otázek a k odblokování... Sortiment neustále doplňujeme!


Všechny výrobky, které nabízíme jsou pečlivě vybírány tak, aby zde nabízené zboží mělo jedinečnost a svého ducha.

Uvažujeme také o vložení léčivých minerálů, voňavých čajů a bylinkových kapek....
Je něco co byste uvítali v našem obchůdku? napište nám! Budeme rádi za všechny Vaše podněty.

Jste zruční a něco pěkného doma vyrábíte a myslíte si, že by se Vaše zboží tématicky hodilo do našeho obchůdku? Neváhejte nás kontaktovat. Vaše výrobky pečlivě prostudujeme a zvážíme jejich vložení.
Vaše náměty nám prosím zasílejte na email: sandra.living@gmail.com

Budeme se těšit na Vaše náměty a postřehy a přejeme Vám krásné sluníčkové dny!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra