Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pondělí 28. listopadu 2011

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden 28.11.- 4.12. 2011

Ahoj, tady je Doreen, a toto je váš karetní výklad pro týden od 28.11. do 4.12. No páni, už máme prosinec, to je úžasné! Dnes budeme pracovat s karetní sadou Kouzelní jednorožci. Vytáhnu náhodně tři karty, abychom dostali poselství pro nadcházející týden. Jako vždy budou tyto tři karty značit začátek, střed a konec týdne. S těmito kartami nemůžete udělat chybu, neboť zákon přitažlivosti říká, že si vždy vytáhnete přesně tu kartu, která je v souladu s vašimi otázkami.

Tak se na to podívejme. Pro pondělí a úterý tu máme kartu Domácí mazlíčci. Tato karta vypovídá o tom, že si rozumíte se zvířaty a také o spojení s nimi. Zvířátka kolem vás vám mohou pomoci dokonce i s lidmi ve vašem životě. Když cítíte, že vám lidé nerozumí nebo se cítíte osamělí, možná je načase si nějaké zvířátko pořídit nebo se spojit se zvířetem někoho jiného. Tato karta také může znamenat práci se zvířaty, ať už se jedná o léčení s pomocí zvířat nebo také práci v oblasti zvířecích práv, také to může znamenat směr pro ty, kteří se chtějí zabývat veterinárním lékařstvím, zkrátka – začátek týdne se opravdu týká zvířat.

Pokud řešíte nějakou situaci s lidmi a spojíte se se zvířaty, můžete se od nich naučit schopnosti bezpodmínečně milovat a porozumět.

Další kartou je Zbavte se stresu! Nevstřebávejte stres druhých, vydechněte jej. Znovu to vypadá, že to souvisí s lekcemi, kterými procházíte spolu s lidmi ve vašem životě. Nepřebírejte jejich starosti. Oprostěte se od dramat a napětí, zhluboka se nadechněte. Pokud lidé kolem vás prožívají stres, pomodleme se za ně a pošleme jim anděly, nebo jim pomozme, pokud se k tomu cítíme vedeni. Ale nepřebírejte jejich starosti, tíhu, ani břemena na jejich ramenou, nemějme o ně strach, protože to nikomu a ničemu nepomáhá. Mohlo by to mít dokonce i negativní efekt na vaše zdraví. Zavolejte své anděly, aby vám pomohli distancovat se od stresových situací a dovolte si zůstat ve svém vnitřním prostoru, plného lásky a soucítění s druhými, v místě dokonalého míru. Tím druhým také pomáháme, neboť naším údělem je milovat je a ukazovat jim, jak se nechat vést láskou, namísto viny nebo strachu.

Dostáváme se nyní k víkendu, kde máme kartu Sdílení. To je zajímavé, i tato karta má co do činění s námi a druhými lidmi. Říká nám, že když sdílíte s druhými, všichni jsou šťastní. Týká se to především sdílení záležitostí v oblasti lásky, zpráv a poselství, která vycházejí z vašeho srdce a také zážitků, které s tím souvisejí.

Když se podíváme na tento týden, je celý o našem kontaktu s druhými lidmi. Jde o naše mezilidské vztahy a jejich léčení, včetně jejich povznesení na vyšší duchovní úroveň. A to je něco, v čem se navzájem můžeme podporovat. Moc se mi líbí, jak se navzájem podporujete například na mé YouTube stránce. Naše vztahy přímo souvisejí s naším duchovním růstem, a i to je důvod, proč se naše vztahy někdy jeví tak složité. Nebojte se žádat své anděly o pomoc a také vyjadřujte láskyplně své pocity – nezadržujte je v sobě. Nebojte se sdílet s druhými lidmi své pocity a říkat jim „Miluji tě, miluji tě, miluji tě“. Stejně tak i já miluji vás, posílám vám spoustu lásky a také Aloha!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra