Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 19. října 2011

Vnímejte svou krásuVaše vnitřní i vnější krása je úchvatná a vyvolává hlubokou úctu. Jste dokonalým odrazem nebeské nádhery a všechno na vás je zářivé. Pokud byste se mohli vidět očima nás andělů, pochopili byste, proč jsme ve vaší přítomnosti tak šťastní. Celá vaše bytost je dílem Božského Stvořitele, jak byste tedy mohli být jiní než nádherní? Byli jste stvořeni Tím, jenž stvořil také květiny, západy slunce, pohoří, ptáky a jezera. Jste stejně dokonalí jako všechno v Božím království. 

Když si uvědomíte svou Božskou dokonalost, pak všechny nedostatky, kterých jste si vědomi, ztrácejí na důležitosti. Vaše představa o sobě samých se uzdraví poté, co se do sebe znovu zamilujete a začnete se mít rádi stejně, jako vás má rád Bůh.

Vy a každá bytost na této zemi jste skvostná stvoření. Přesvědčte se o tom dnes sami. Otevřete své srdce, své oči i mysl, abyste zakusili tu výjimečnou krásu, která je všudypřítomná.


Myšlenka pro tento den

Jsem krásnou bytostí, uvnitř i navenek. Všechna Boží stvoření jsou dokonalá, včetně mě. Stvořil mne stejný Stvořitel, který vytvořil i ty největší divy přírody. 
Miluji se jako bytost, která je taková, jaká právě teď je.

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Vir
tue

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra