Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 25. října 2011

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden 24.-30.10. 2011Ahoj, tady je Doreen Virtue a toto je karetní výklad pro týden od 24. do 30.října. Dnes bych chtěla pracovat se sadou Andělské karty, protože pro mě mnoho znamená, byla to úplně první sada, kterou jsem kdy vytvořila.

Nyní náhodně vyberu tři karty – jednu pro začátek týdne, druhou pro střed týdne a třetí pro konec týdne.

První kartou je Pravé já. Na obrázku je žena, která se z kresleného obrázku projevuje do skutečné živé podoby. A přesně to tato karta znamená – nechat odejít všechno, co je falešné a neskutečné, všechno, co nejste vy, a skutečně se spojit s vaší vnitřní pravdou i vnitřní krásou, jak andělé dodávají. Na začátku týdne zřejmě budete hodně přemýšlet o věcech, a andělé vám doporučují, abyste využili svou nespokojenost jako seznam svých přání, protože právě věci, s nimiž jste nespokojení, vám pomáhají zjistit, co opravdu chcete. Na začátku týdne se prosím nevyhýbejte svých pocitům, jako je např. právě nespokojenost, neboť tyto pocity vám poslouží jako mapa, která vám ukáže, na čem byste měli začít pracovat a zhmotňovat. Dovolte si tedy cítit tyto pocity.

Podívejme se na středu a čtvrtek. Pro tyto dny máme kartu, kterou všichni mají rádi, a je to kartaPartner duše. Toto souvisí i s vaším spojením se sebou samými. Samozřejmě se to týká i milostné, romantické oblasti, neboť když se spojíte se sebou samými, automaticky přitahujete vztahy založené na vyšších vibracích, ať už jsou to vztahy romantické, přátelské nebo kariérní. Andělé však připomínají, že hlavní význam skutečně leží ve spojení s vámi, v tom, že si sami ze sebe uděláte přítele, ze svých pocitů si uděláte kamarády, a budete dávat lásku sami sobě. Možná si myslíte: „Když nemám svého partnera duše, pak nemůžu mít tohle a tohle.“ Ale nejprve si to všechno musíte dát sami, neboť jste svým nejlepším přítelem. Buďte otevření lásce ve všech formách – nejen v romantické oblasti, ale i přátelské oblasti, lásce Vesmíru, Božské lásce, a stejně tak i sebelásce.

Na konci týdne tu máme kartu Archanděla Michaela. Karta říká, že archanděl Michael vám poskytuje ochranu, zatímco procházíte velkými změnami ve svém životě. Andělé říkají, že toto souvisí s balancováním energií v celém Vesmíru. Hodně se to také týká vztahů. Když se podíváme zpět, začíná to zkoumáním vztahu k sobě samým a pokračuje přes péči o sebe samé. Archanděl Michael vám k tomuto chce říct „Kryji vám záda, podporuji vás a chráním vás a vedu vás ve všech oblastech.“ a také říká, že se máte uvolnit a odpočívat, neboť zatímco vy pracujete ve svém nitru a jste zaměřeni na věci, které se dějí ve vás samotných, on zařídí to, aby se věci okolo vás postaraly samy o sebe.
Pojďme se nyní zhluboka nadechnout, s výdechem pak odevzdáme Bohu a archandělu Michaelovi veškeré obavy a strachy, neboť nás čekají jen zdravé životní změny. Ciťte se v bezpečí, buďte v kontaktu se svými skutečnými pocity, se svým pravým já, oceňujte sami sebe i druhé, jejich porozumění a obklopte se laskavostí. Obklopte se laskavostí, bezdpomínečně milujícími lidmi a laskavými situacemi.

Vypadá to na nádherný, nádherný týden plný objevování a především sebelásky. Jsem šťastná za vás všechny a za tento týden, posílám vám i celému světu mnoho lásky a světla, každému z vás, ať jste kdekoli. Těším se příští týden!
 Aloha!

- přeložila: Magda
z profilu FB: Svět zázraků                               - - - -  - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Velmi se s tímto výkladem ztotožňuji, protože opravdu v této chvíli se loučím se vším nefunkčním. Ve svém životě stále potkáváte nějaké lidi... A až časem poznáte jejich skutečná JÁ.  Já se také potkala s několik lidmi u kterých jsem časem zjistila, že jejich záměry nebyli čisté. V minulém týdnu u několika z nich spadla maska...já objevila jejich pravé a skutečné Já. A přesně jak je zde psáno nechávám odejít to, co není v souladu se mnou, v souladu s mou Duší a mým přesvědčení, s mým vnitřním světlem. Každý jsme na své cestě svým pánem a já jim posílám lásku a světlo, ale rozhodla jsem se, že oni na mé cestě být nemohou. Děkuji jim za zkušenost, kterou jsme si navzájem dali. Děkuji jim a propouštím je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra