Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

čtvrtek 8. září 2011

Rescue kapky a Rescue spray


Krizové kapky (krizová esence) slouží k harmonizaci jakýchkoli krizových situací, jakými jsou například úmrtí, nehody, návštěva zubaře, před zkouškami, stav po obdržení špatné zprávy, operace apod.

Vzhledem k široké škále využití by krizové esence neměli chybět v žádné domácí lékárničce. Doporučuje se nosit je v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti.

Pomáhají při všech možných krizových stavech jako je například:
- hádka, stres, šok, zoufalství, 
- strach ze zkoušek, z cestování, z návštěvy lékaře, z výšek 
- při těžkém vnitřním i vnějším zranění, nehodách 
- před i po operaci, u porodu, při akutních bolestech zubů
- při nespavosti, nočních děsivých snech, také u dětí, 
- k soudnímu jednání apod.

Použití: V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Nebo nakapejte do sklenice s vodou a po doušcích popíjejte. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo. Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. 

Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem. Protože nemají žádné vedlejší účinky a jedná se o čistý přírodní produkt, mohou ho bez obav používat všechny věkové kategorie. Pozitivní účinky a úlevu přináší i zvířatům a rostlinám.

Rescue kapky také k dostání ve spreji: Umožňuje diskrétní aplikaci (ústní sprej) ve chvíli, kdy potřebujeme posílit a uklidnit. Tento přípravek je ve standardní výbavě britské policie (používá se pro účinnou pomoc, například při nehodách a dalších stresových situacích).

Rescue kapky 20ml; cena 345,- Kč
Rescue kapky 10ml; cena 280,- Kč
Rescue spray 20ml; cena 345,- Kč

objednávky: sandra.living@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra