Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

středa 10. srpna 2011

V zrcadle se OBDIVUJEME


...přišlo mi emailem...od kamarádky :-)

Jak plout životem...
To zahrnuje především nikdy nepochybovat o svém těle, znát všechny jeho detaily, vědomě je naprosto pozitivně přijímat, a to pokud možno co nejvíce smysly (hmat, sluch, čich). Je to důležitá vnitřní komunikace se sebou, chválení se, nepřipustit o sobě žádné pochyby. Všechno by mělo být v absolutním souladu.
Jsme opravdu tím, čemu uvěříme...

Zrcadlo, výlohy, skleněné plochy
Jak na to?
Kdykoliv je to možné, podíváme se na sebe v zrcadle, hned poté by měl následovat souhlas s tím, jak nám to sluší, jak krásně vypadáme. Nepřipouštějme si o sobě žádné pochyby, zapomeňme na hanlivé výrazy, kterými jsme občas některé části svého těla nazývali.
Přichází vlna obdivu, ano, obdivu k sobě. Najednou si přitom začínáme uvědomomat, jak se tělo jakoby samo začne narovnávat, začneme lépe dýchat, dech přitom zcela vědomě vnímáme. Nastává ihned úžasná zpětná reakce, tělo bezprostředně začne odpovídat.
Pokud budeme takto vnitřně komunikovat se svým tělem, duše skrytá uvnitř s námi začne najednou promlouvat, vrací nám všechny ty úžasné pocity, které do svého těla vkládáme, to, že jsme tělo vzali opravdu na vědomí, že jsme s ním srovnáni, ale co je nejvíc, že o něm nijak nepochybujeme, ale naopak je obdivujeme, maximálně je obdivujeme.

Proces nevratný
Jakmile na tuto cestu jednou nastoupíme, krok zpět už není možné udělat. Proč taky? Tohle naladění na sebe nám přináší v reakcích druhých lidí jasnou informaci, že takhle to má být. Ostatní mohou být naším vyzařováním překvapeni, šokováni, že se někdy neubrání slovnímu komentáři...
Tohle je naprosto v pořádku, je to jen důkaz pro nás, že z nás vyzařuje nová, nádherná pozitivní energie.

8 komentářů:

 1. Milá Sandro, právě jsem zjistila, že umím sama se sebou komunikovat, protože dělám vše, jak popisuješ.
  Najednou se mi vybavila jedna příhoda.
  Kdysi dávno, kdy se všude jezdilo busem, jsme jely s kamarádkou do Švédska, seděla jsem přímo proti nezapnuté televizi a musím se přiznat, že jsem si v duchu se svým odrazem v obrazovce povídala. Bylo to příjemné.
  Krásné letní dny a napiš
  Iva

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Sandři, doufám že se máš/te fajn a že si užíváš krásné léto :o) S příspěvkem musím souhlasit. Je moc fajn, když se má člověk rád takový jaký je a snaží se vnímat hlavně klady něž-li zápory. Pak je člověk tak nějak spokojenější a to téměř ve všech směrech :o) Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Sandro,
  budu se muset nad tím vším hodně zamyslet. Protože, kdykoliv se podívám do zrcadla nebo projdu kolem výlohy, tak vidím ta negativa: pupínky v obličeji, dvojitá brada, nemožné vlasy. A když se zkouknu celá tak mám své já na bodě nula.
  Tento článeček i ten předchozí o afirmacích, si asi vytisknu a budu je nosit u sebe.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj holky, jsem moc ráda, že jsou zde takové, které se tímto řídí :-)
  Na úvod chci říct, že se mám dobře a jakpak se mám? Pracovně :-)
  A jen k tomu co teď poslední dobou píši - ono ikdyž se to nezdá, je to takový "zázrak". Co se tím řídím, připadám si krásnější, štíhlejší a samovolně, aniž bych cokoliv u sebě měnila ať už jídelníček, nebo cokoliv odešly samovolně 3kg :-)
  Takže co tím chci říct? Milujme se, ono se to opravdu odráží tak, že se nám o tom ani nesní :-)
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 5. ...jejda to je nádherný podnět :-D,mám doma hodně zrcadel...vždy když se zahlédnu tak se pochválím..od této chvíle to začnu dělat...to slibuju,hlavně sobě :-DD
  Sandři to fááákt slibuju

  OdpovědětVymazat
 6. ...to s tým zrkadlom bude asi pravda. Všimla som si ,že som poslednú dobu prestala brať na vedomie vrásky...a oni nejako samovolne miznú (teda neviem či to nebude aj tým,že som začala používať biokozmetiku a hlavne obyčajné bambucké maslo). ale tarz som pridala na základe prečítania článku aj to chválenie tak uvidím. V každom prípade,sa človek cíti lepšie,keď sa pochváli:)
  Tak milé dámy,prajem nech sme všetky krásne,milé,zdravé a hlavne usmiate :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj krásná Sandro. Je mi smutno, když si pomyslím, jak jsem vše dosud dělala špatně. A jelikož se budu stěhovat, pořídím si v novém bytečku víc zrcadel a budu se v nich shlížet a chválit. Děkuji moc za textík.

  OdpovědětVymazat
 8. Zuzanko, informace k Tobě přišla nyní a asi až nyní je ten správný čas že víš jak s ní naložit. Všechno má svůj čas :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra