Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

pondělí 12. září 2011

Emoce a emoční mosty


Dostala jsem už dávněji od jedné čtenářky tip na článek a to je téma emoční mosty…

Je to velice zajímavé a poutavé téma řekla bych :-)

Tak tedy… Emoční most je tedy situace, když většinou dojde k nějaké výměně emocí. 

Výměna může být jak pozitivní, tak negativní.

Pozitivní výměna je např. potkáte se s kamarádkou a ona Vás pochválí, že vám to dnes sluší více než jindy a vy na tuto hru přistoupíte a pochválíte ji třeba vlasy. O takových výměnách, není třeba psát, protože jsou naprosto v pořádku, pokud jsou myšleny upřímně a z lásky. 

Je samozřejmě možnost i opačného scénáře. Kamarádka vám něco vyčte a většinou je to tak, že máme okamžitě také něco na jazyku, co bychom ji chtěli sdělit…a většinou to tedy není něco hezkého. 

Určitě tyto situace ať jsou takové či makové znáte. Jak se ale těmto situacím vyhnout a nepřitoupit na tento negativní emoční most… Jistě vás jistě svrbí jazyk, co by jste dotyčné či dotyčnému chtěli říct, ale vězte, že jedovaté slovo kamarádky čeká na vaše jedovaté slovo. Přirovnala bych to, že k vám byl pinknutý pinpongový míček, který je u vás a čeká až jej hodíte zpět…sami víte, že takové „pinkání“ může trvat hezky dlouho… 

Nejlepší ovšem je, na tento emoční most s pinkáním míčků vůbec nepřistoupit a já vám vysvětlím proč. 

To nejjednoduší vysvětlení je to, že vás i tu dotyčnou to bude stejně nakonec mrzet. Vytvoří se mezi vámi emoční most plný zla, nízkých energií a také se může stát, že se jedna na druhou energeticky napojíte a budete čerpat od sebe navzájem energii a vy se časem budete cítit slabé, vnitř vás stejně bude ta zloba k té druhé a co taková situace vám přinese? Zhola nic, ubližujete nejvíce stejně jen sami sobě, cítíte se potom smutně, vyčerpaně, nebo také přetrvává pocit zloby. 

Ono takovým situacím se vyhnout, nebo jim předcházet chce určitě dávku „sebekázně“. Vezte, že pokud si řeknete minimálně tuto kouzelnou větu: že tohle nemáte zapotřebí a pokud se s vámi nebude mluvit láskyplně, nebudete se toho účastnit. Otočíte se na podpadku a odejdete uděláte nejvíc, co můžete. Dáte najevo vesmíru, že si sami sebe vážíte, že v sobě pěstujete lásku k sobě samé a nespokojíte se s ničím nižším, než je láska sama k sobě a nechcete přistupovat na žádné kompromisy. 

Když se naučíte tohle, máte vyhráno..potom je ještě krok další a to je vyčistit tuto situaci. 


Přerušení energetických potrubí 


Představte si onu osobu. 

Nyní si vizualizujte, jak energetické šňůry přestřiháváte velkými ostrými nůžkami. A abychom ze sebe dali kousek lásky, pochopení k dotyčné, nebo k celé situaci můžete s láskou podvázat ty přestřižené konce třeba kousky krajky. 

Můžete také nabýt dojmu, že se k vám někdo připojil nežádoucí energetickou šňůrou. Asi nebude těžké zjistit, kdo vám odčerpává energii nebo se ji pokouší změnit k obrazu svému. Takovou šňůru musíte přerušit. 

Jestliže se na toto necítíte, můžete 


Povolat anděly k přerušení energetických potrubí a vyčištění a naplnění láskou a pochopení 


Archanděli Michaeli, sestup prosím ke mně a přeruš všechna pouta, kterými je mi odčerpávána energie a vitalita. Prosím, abys situaci naplnil láskou a pochopení, aby toto odpojení nebylo bolestivé. 

Jestliže jste opravdu připraveni se těchto pout vzdát, archanděl Michael vaše přání okamžitě splní. 

Někdy však lidé lpí na vazbách, které je energeticky oslabují, z nezdravé potřeby být pro druhé nepostradatelnými (sama znám pár takových lidí…) . Jestliže je to i váš případ, požádejte předtím archanděla Michaela, aby vám pomohl zbavit se strachu, který vaší potřebu nepostradatelně vyvolává. Nezapomínejte, že archandělé mohou být současně přítomní na mnoha místech najednou a že nejsou omezení časem a prostorem. 


Potom tu je ještě jedna možnost a to jsou energetičtí upíři…. 


Jako výborný příklad, se mi vybavila z dětství jedna sousedka, která s náma žila v domě. Neustále číhala za oknem a stále, a stále čekala na cokoliv aby mohla vyvolat hádku. Např. vám upadne u popelnice papírek kterého si nevšimnete, nebo nevytřete chodbu tak, jak ona by si představovala, nebo ji vytřete o den později než bylo na rozpisu… 

Takoví lidí, kteří promyšleně a vědomě využívají naši energii jsou energetiční upíři. Zkušenost je totiž naučila, že když někomu ukradou energii, cítí se lépe. Stávají se na energii závislými a chovají se skoro jako skuteční narkomani. Tito lidé úmyslně provokují ostatní, aby vyvolali ostrou reakci - často hněvivou; taková energie pak přejde na ně, a oni si tak zajistí svou denní dávku. 

Lidé, kteří vyvolávají podobné emoční projevy, jsou "upíři". Zpravidla postupují tak, že pronášejí znevažující či ponižující poznámky a vybírají si k tomu nejméně nápadné a nejslabší jedince. Někdy spustí dlouhý a povýšený proslov, aby vyprovokovali reakci, kterou potřebují. 

Snaží se v lidech vyvolat zuřivost doprovázenou hlasitými projevy hněvu. To je právě ten okamžik, kdy se energie uvolní a přejde z rozhněvaného dárce na provokujícího "upíra". Často se s těmito upíry setkáte v davu lidí nebo ve veřejných dopravních prostředcích, kde se snaží podnítit hádku. Dokáží neskutečně iritovat a otravovat; budou se vás stále na něco ptát, budou chtít radu, kterou ve skutečnosti nepotřebují nebo se jí stejně nebudou řídit. K "upírům" patří všichni násilníci, protože čerpají energii ze zoufalství, strachu a podřízenosti svých obětí. 

Přestože tento druh vyvolání energetické nerovnováhy nazýváme "úmyslným", může se projevovat i značně nenápadně a nezřídka je spíš impulsivní než předem plánovaný. Takoví "upíři" často o své perverzní energetické úchylce ani nevědí. Zato vědí, že se cítí dobře, když se jiní cítí špatně, a tak se snaží dělat to, co jim přináší uspokojení. Když s takovým člověkem jednáme, začneme se cítit špatně, zatímco on se cítí lépe než předtím. Tito "upíři" se snaží vyvolat u ostatních pocit viny, strachu a úzkosti. Trápí je přehnanou jemností, tajnůstkářstvím nebo používáním nedokončených vět. S oblibou bědují a naříkají. 

******************** 
Když dojde k nepříjemné situaci nebojte se, že tato situace byla jedinou dostupnou příležitostí. Nikoli! 
Je jasné, že opustit tuto situaci vyžaduje jistou odvahu a víru. 

Zasloužíte si situaci v souladu s láskou, a nemusíte přistupovat na nic menšího.4 komentáře:

 1. Moc se mi líbí článek i celý bloček!Hodně jsem si početla i pokochala se obrázky.Už se těším na další povídání.Toto o energetických upírech je pravdivé,mně jen trvalo delší dobu,než jsem pochopila,že si nemusím těmito "upíry" nechat kazit náladu a dobrý pocit.A vyhnout se jim.Tento bločekje naopak pozitivní,laskavý.
  Tvoje nová čtenářka Míša Z.

  OdpovědětVymazat
 2. Mohu jen potvrdit,taky mi trvalo velmi dlouho ,dá se to počítat na léta,než jsem si uvědomila,že mě určití lidé vysávají.Již se s těmito lidmi nestýkám,cítím se víc nabitá energií a nejsem frustrovaná:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Já vám také velmi děkuji za váš blog. Kdykoli si čtu vaše články, směji se a směji, až mě bolí bránice :D Co všechno vy dokážete dát dohromady, to je k neuvěření. Uznávám ovšem, že pokud tomu všemu opravdu věříte, pak to moc k smíchu není, spíše naopak... Zkuste někdy poprosit "vesmír", aby vám ukázal, kdo je tady nad tím vším opravdovým Pánem a kdo vás miluje natolik, že se za vás obětoval, abyste již nemusela žít v hříchu...a zkuste si někdy taky přečíst Nový zákon - ten je přímo nabitý opravdovou láskou...
  S.B.

  OdpovědětVymazat
 4. Hello! I love your banner at the top! It is so cute. Your blog is sweet! I am a new reader. Thanks for following my blog.

  My best to you!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra