Termíny seminářů a kurzů:

další termín kurzu plánuji na říjen 2017
KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

POZOR - POZOR - POZOR

Veškerý obsah blogu a veškeré novinky se přesunuly na www.sandraliving.cz
Stranky nejsou dlouhodbě aktualizovany

úterý 12. března 2013

Jaké to je vidět jinak...aneb i Pomocníci světla jsou jen lidé


Řekla bych, že je to"úvaha" o těch, kteří vidí v jiných souvislostech...

Můj článek bych chtěla věnovat všem lidem, kteří se obracejí na různé léčitele, na lidi, kteří jsou nadáni a obdařeni různými dary, na které se obracíme v případech, kdy nás něco trápí, kdy nás něco bolí ať fyzicky či duševně.

Chtěla bych se pokusit nastínit druhou stranu mince života takových lidí, ráda bych je nazvala Pomocníci Světla. K takovým lidem vzhlížíme, rádi se jimi obklopujeme a každý okamžik s takovým člověkem vnímáme jako dar (tedy aspoň já). Teď prosím hovořím o Pomocnících Světla na rovině přátel. Samozřejmě je tu strana druhá a to ta, že jsou to obyčejní lidé co žijí své soukromé životy jako já a každý druhý. Také mají svá trápení, také mají své bolístky.

Velmi často oceňujeme společnost těchto lidí a povětšinou se na ně těšíme, až je uvidíme....ale aniž by jsme si uvědomovali proč...abych na ně vychrlili co se nám ZASE děje a žádáme je tímto o pomoc, ikdyž se domluvíme např. jako přátelé se sejít nad šálkem dobrého čaje. Vězte, že opravdu ocení nezávaznou komunikaci, kdy setkání pro ně nebude zase "pracovní posezení nad čajem" - tudiž jim není zase dopřáno být normální člověk. Ikdyž si to nepřipouštíme, nebo spíše ani neuvědomujeme, je tu opět druhá strana mince - i ti Pomocníci světla, potřebují vypnout a jít někde jen tak, aniž by museli někde něco řešit. Prostě jen tak nezávazně si popovídat o naprosto přízemních věcech jako je počasí, kde prodávají jakou príma halenku a že v drogerii na růžku U Pešky zase dostali ty úžasné rtěnky v třešňovém odstínu, které dělají tak neuvěřitelně neodolatelné sexy rty. Že teta Kocrbová se už po třinácté vdala a zase manželovi u oběda vyhubovala že mu smrdí nohy apod.
_
Pomocníci Světla jistě rádi pomůžou, ale také by se rádi stali občas i běžnými smrtelníky a proto, koukejme na ně s láskou, mějme pochopení, že nechtějí "pořád pracovat" a jejich pomoc si neberme jako samozřejmou.
_
Koukejme na ně v prní řadě jako na Člověka s Duší a potom až druhým pohledem na Pomocníčka Světla, který občas a rád podá Lucernu a posvítí na správnou cestičku.

3 komentáře:

 1. Milá Sandro,
  to je nádherný článek, děkuji Vám za něj, hodně mě oslovil.
  Velice Vás zdravím a jen mohu stále opakovat, že máte nádherné a tolik milé stránky, ráda k Vám chodím na návštěvu.
  Přeji Vám mnoho úspěchů v šití, kdybych byla blíž ráda, bych Vám poradila a pomohla, moje původní profese je dámská krejčová. Ale to už je minulost... přes deset let se věnuji malování a někdy, pokud smím, pomohu lidem tak jak je potřeba. Někdy druhému postačí, když se může vypovídat, aby se ulevilo....
  Přeji Vám mnoho inspirace, lásky a radosti ze života. S úctou Marie :)

  OdpovědětVymazat
 2. Paní Marie, děkuji Vám za velmi milý vzkaz a já jsem našla jeden svůj článeček u Vás na blogu :.)
  Doufám, že Ti, co si přišli pro pohlazení své Duše naleznou to, co hledají.

  Krásný den a sluníčko nad hlavou!

  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. hola sandra lei cada palabra gracias al traductor jeje tiene razon lo que dice lo de ser luz en la vida de otros y saber escuchar ,hay que meditar un beso faby

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš vzkaz, už se těším, až si jej přečtu!
Krásný den přeje Sandra